Obecnie 178 forumowiczów jest online
Obecnie 178 forumowiczów jest online
Jesteś właścicielem lub pracownikiem rozwijającej się firmy? Chcesz wykorzystać internet do realizacji swoich celów? Tutaj dowiesz się, w jaki sposób kurs Internetowych Rewolucji może pomóc w rozwoju Twojego biznesu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Powitanie i …parę słów o sobie :)

Zespół Internetowych Rewolucji

Cześć,

Serdecznie witam na Forum Internetowych Rewolucji Emotikon: Szczęśliwy

Chcę w tym miejscu napisać kilka słów o sobie, tak żebyśmy mieli okazję poznać się lepiej.

Zawodowo od kliku lat zajmuję się marketingiem w internecie. Każdego dnia pomagam przedsiębiorcom i organizacjom realizować cele biznesowe dzięki obecności w sieci. Po prostu staram się być dla nich jak najlepszym przewodnikiem w podróży po zakamarkach tego dynamicznie zmieniającego się medium.

Od początku mojej pracy dużo czasu poświęcam edukowaniu swoich klientów. Taka jest również moja rola w ekipie Internetowych Rewolucji. Wspólnie z całym naszym zespołem od 2015 roku doradzam przedsiębiorcom i szkolę studentów z zakresu umiejętności cyfrowych. Staram się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w taki sposób, żeby uczestnicy zajęć, które prowadzimy lepiej rozumieli świat reklamy internetowej.

W tym miejscu również znalazłem się po to żeby służyć radą i doświadczeniami wszystkim, którzy będą chcieli na forum zwrócić się do nas ze swoimi pytaniami. Chętnie podzielę się również tym co wartego uwagi znajdę w sieci, tak żeby Ci z Was, którzy będą tego potrzebowali mogli poszerzać swoją wiedzę. Mam nadzieję, że to pomoże innym uczestnikom forum w nadążaniu za zmianami w naszej dynamicznie zmieniającej się branży.

Sam na co dzień z fascynacją obserwuję te zmiany i to w jaki sposób dojrzewa otaczający nas świat reklamy internetowej. Pamiętam czasy przed Google, gdy po dostęp do sieci chodziło się na uczelnię (bo w domu go nie było), a maila sprawdzało się raz na tydzień (bo częściej i tak nie było po co Emotikon: Szczęśliwy.

Mieszkam i pracuję w Katowicach. Wolny czas spędzam na wędrówkach po górach z rodziną, jestem przewodnikiem beskidzkim.

Pozdrawiam i zachęcam do aktywnego udziału w naszej społeczności.
Paweł Bilczyński

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Aby jeszcze bardziej rozkręcić dyskusję na forum Internetowych Rewolucji napiszę: cześć Paweł, powodzenia wszystkim Rewolucjonistom!

________
Booguś

Profesjonalista ✭ ✭

To ja też Witam cię Pawle a przy okazji chciałem zapytać, czy dalej rekrutujecie do zespołu internetowych rewolucji?

Sądze że to byłaby spora szansa dla osób które już jakiś czas temu rozpoczęły przygodę w branży marketingu cyfrowego.

Też jestem z śląska więc pewnie gdzieś kiedyś będziemy mieli okazje się poznać :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Pracownik Google

Cześć Rafał,

odpowiemy w imieniu Pawła - na chwilę obecną nie rekrutujemy Emotikon: Szczęśliwy ale jeśli jesteś zainteresowany tym, co robimy i chciałbyś (potencjalnie) wesprzeć IR polecam umówić się z Pawłem - jesteście obaj ze Śląska więc powinno być łatwiej a jest on najlepszą osobą do kontaktu w tym temacie.

Pozdrowienia,

Zespół IR

Cześć Rafale,

Miło Cię poznać Emotikon: Szczęśliwy Dzięki za chęć współpracy. Nasz zespół jest otwarty na nowe osoby, więc faktycznie co jakiś czas się rozrasta.

Wprawdzie na ten moment nie prowadzimy jakiejś konkretnej rekrutacji, ale w każdej chwili mogą pojawić się nowe potrzeby Emotikon: Szczęśliwy

Proponuję żebyśmy się byli w kontakcie i w miarę możliwości spotkali się przy okazji jakieś branżowej imprezy na Śląsku, w Krakowie lub Warszawie. Staram się też regularnie odwiedzać warszawski SEMCamp, więc to będzie kolejna okazja.

Daj w każdym razie znać jeśli będziesz wybierał się na jakieś ciekawe wydarzenie to może na siebie tam na chwilę wpadniemy Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam

Paweł 

Profesjonalista ✭ ✭

Super, zapewne będzie okazja bo my w 3 jeździmy razem zazwyczaj na spotkania :-),

więc zapewne do spisania w cyberprzestrzeni :-).

Będę bacznie obserwować :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Cześć, jestem Łukasz robię internety od 5 lat. Zainteresowałem się tematem internetowych rewolucji. 

Pozdrowionka

Agencja interaktywna DobrePromo.pl | SEO | SEM | Analytics | AdWords | Web-design w e-commerce.

Cześć Łukaszu, witaj na Forum Emotikon: Szczęśliwy Daj znać jeśli będziesz miał jakieś pytania o Internetowe Rewolucje Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam

Paweł