Obecnie 209 forumowiczów jest online
Obecnie 209 forumowiczów jest online
Jesteś właścicielem lub pracownikiem rozwijającej się firmy? Chcesz wykorzystać internet do realizacji swoich celów? Tutaj dowiesz się, w jaki sposób kurs Internetowych Rewolucji może pomóc w rozwoju Twojego biznesu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Pomoc z pytaniem

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witam i proszę o podpowiedź.

Utknęłam na lekcji 90

Temat: Wyciągaj wnioski na podstawie danych

Temat nr 2  Cykl Deminga

"Joanna musi uruchomić nową kampanię online. Chce wiedzieć, jak można wykorzystać dane, by jej kampania była jak najskuteczniejsza.

Poukładaj poniższe kroki, by pomóc Joannie wykonać je w odpowiedniej kolejności."

1. Sprawdzić wyniki

2. Podjąć działanie by przetestować hipotezę

3. Zidentyfikować cele kampanii i podjąć kolejne działania

4. Zebrać odpowiednie dane.

Filmik obejrzałam chyba z 10 razy. Odpowiedzi układałam w przeróżnych (logicznych i mniej logicznych kombinacjach) i ciągle jest źle... ja już nie wiem czy jest tu jakiś błąd czy ja czegoś nie potrafię zrozumieć :/

Będę bardzo wdzięczna za podanie prawidłowej kolejności, bo już 2 dni walczę z tą lekcją i nie mogę ruszyć do przodu.

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Danuta K
czwartek

Pomoc z pytaniem

Najlepszy Współtwórca

@Danuta

Być może popełniłaś jakiś błąd przy przesyle, albo np. kilka dni temu test został poprawiony po zgłoszeniu Dominika lub Twoim. Google bardzo rzadko informuje, że coś zostało poprawione.

Praktycznie co do zasady nie odpowiada na takie zgłoszenia. Wolą się skupić na działaniu Emotikon: Szczęśliwy

Wczoraj wieczorem przerobiłem wszystkie testy, w tym egzamin i znalazłem tylko jeden błąd - brak tłumaczenia w jednym miejscu. Wszystko działało w w porządku.

Proponuję zalogować się na komputerze przez przeglądarkę Chrome i pamiętać, że

cztery etapy cyklu Deminga to planowanie, wykonywanie, sprawdzanie i poprawianie (swoich zaplanowanych działań, na podstawie wcześniej zebranych danych, które zostały potem sprawdzone).

Nie chcę już bardziej wprost pisać jaka jest kolejność odpowiedzi Emotikon: Mrugający

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Pomoc z pytaniem

Najlepszy Współtwórca

Witaj Danuto,

Na forum nie podajemy rozwiązań z testów.

Ale możemy pomóc w kwestii teoretycznej.

Na początku każdej kampanii powinnaś zastanowić się nad celami kampanii i ustalamy to z Klientami.

Tworzymy dla niego kampanie zgodnie z założonymi celami.

W ten sposób zbierane są dane, które w kolejnym etapie są analizowane. Dzięki temu optymalizujemy kampanie.

Dominik Myślak

Dot.: Pomoc z pytaniem

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Próbowałam już konfiguracji :
a) 3,2,4,1 (taka wydaje mi się słuszna po podpowiedziach)
b) 3,4,2,1
c) 4,3,2,1
d) 2,1,3,4
e) itd itd od takich które wydawały mi się logiczne po bezsensowne "strzały"

Wszystko jest źle... naprawdę nie chciałabym przerwać lekcji praktycznie pod koniec szkolenia, dlatego proszę o pomoc.

Jeśli żadna z podanych wyżej odpowiedzi nie jest prawidłowa to po prostu mam zaćmienie umysłowe i nie mam pojęcia gdzie popełniam błąd logiczny :/

Dot.: Pomoc z pytaniem

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

3 dzień prób przejścia dalej. W akcie desperacji podeszłam do sprawy inaczej...

do testu.png

Nadal brak prawidłowej odpowiedzi... czy teraz mogę liczyć na pomoc?

Pomoc z pytaniem

Najlepszy Współtwórca

Od czasu do czasu bywa tu osoba z Internetowej Rewolucji i to taki kontakt by się teraz przydał Emotikon: Szczęśliwy 

W sekcji Pomoc i pytania na stronie Internetowe Rewolucje wybierając pewne pytanie w pomocy jest informacja, że podobno na stronie jest zakładka Kontakt i tam można za pomocą formularza skontaktować się z zespołem.

Dominik Myślak

Pomoc z pytaniem

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Na stronie nie ma takiej zakładki jak "kontakt" mimo, że w jednym z pytań w pomocy faktycznie taka informacja została podana.  Można jednak napisać wiadomośc przez zakładkę "podziel się opinią" --> zgłoś błąd, co uczyniłam a informację podaję gdyby ktoś inny szukał kontaktu.

Dziękuję bardzo za próbę udzielenia pomocy, teraz pozostaje mi czekać na odpowiedź internetowych rewolucji.

Pozdrawiam

Pomoc z pytaniem

Nowicjusz ✭

Pani Danuto,

trafiłem tutaj z tym samym problemem, więc nie jest to pojedynczy przypadek. Byłbym wdzięczny za przekazanie mi odpowiedzi na Pani wiadomość – oczywiście o ile się pojawi. Emotikon: Mrugający

Pomoc z pytaniem

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

niestety, do tej pory cisza :/

Pomoc z pytaniem

Najlepszy Współtwórca

Moi drodzy na Wasze pytanie musi odpowiedzieć ktoś z zespołu Internetowych Rewolucji. Możliwe, że jest to problem techniczny w samym teście. My jako Użytkownicy nie mamy na to wpływu.

Dominik Myślak

Pomoc z pytaniem

Najlepszy Współtwórca

To co mogłem zrobić to zadzwonić do supportu i przekazać problem.

Poprosiłem o odwiedzenie forum przez jakąś osobę z Internetowych Rewolucji by pomógł.

Dominik Myślak

Pomoc z pytaniem

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Oczywiście mam świadomość, że w przypadku problemu technicznego ( a na to wygląda) nikt z użytkowników nie jest nam w stanie pomóc. Niemniej dziękuję bardzo za próby.  Ja zgłosiłam problem przez formularz, Pan zadzwonił, pozostaje tylko czekać...

Pomoc z pytaniem

Nowicjusz ✭

Mozesz ominać ta lekcje i robic kolejne i prześć do testu Emotikon: Szczęśliwy

Pomoc z pytaniem

Nowicjusz ✭

Owszem, pominąwszy jedną lekcję można podejść do testu, ale problem pojawia się w przypadku, gdy nie zda się testu za pierwszym razem. Jesteśmy wówczas odsyłani do ukończenia brakujących lekcji.

Pomoc z pytaniem

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Dokładnie, nie ma opcji ponownej próby zdania testu bez prawidłowego rozwiązania pytań podsumowujących każdą z lekcji.

Niestety nadal nikt z internetowych rewolucji nie skontaktował się ze mną a problem nie został rozwiązany (ponownie przetestowałam wszystkie możliwe odpowiedzi, nadal żadna nie jest prawidłowa).

Pomoc z pytaniem

Najlepszy Współtwórca

Witajcie,

Postaram się "pchnąć" temat wyżej.

Może się uda Emotikon: Szczęśliwy ale nie sądzę by "od ręki" Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam,

Jacek