Obecnie 244 forumowiczów jest online
Obecnie 244 forumowiczów jest online
Porozmawiaj na temat implementacji kodu śledzenia w wielu domenach, ustaw śledzenie zdarzeń. Dowiedz się, czym jest Universal Analytics i jak korzystać z Menedżera tagów Google.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Tag śledzący kliknięcie w przycisk nie odpala się

Student ✭ ✭ ✭

Witam

Skonfigurowałem tag aby  śledzić kliknięcie w przycisk w formularzu, niestety tag się nie odpala. Próbowałem ustawić różne konfiguracje reguły, z samym click id, click classes itd. jednak nic nie działa.

Strona na której jest formularz - www.trans-bus.krakow.pl/index.php?page=rezerwacja

Konfiguracja reguły

Zrzut_ekranu_062716_103953_AM.jpg

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Miyamoto M
czerwca 2016

Dot.: Tag śledzący kliknięcie w przycisk nie odpala się

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Cześć,
niestety ten formularz, który chcesz śledzić, nie jest wstawiony bezpośrednio na stronę. W kodzie strony jest kod JavaScript, który tworzy ramkę (iframe), w której dopiero znajduje się formularz. A elementów wczytywanych przez iframe nie da się śledzić za pomocą GTM (bez ingerencji w oryginalny kod wczytywany do ramki).

Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Miyamoto M
czerwca 2016

Dot.: Tag śledzący kliknięcie w przycisk nie odpala się

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Cześć,
niestety ten formularz, który chcesz śledzić, nie jest wstawiony bezpośrednio na stronę. W kodzie strony jest kod JavaScript, który tworzy ramkę (iframe), w której dopiero znajduje się formularz. A elementów wczytywanych przez iframe nie da się śledzić za pomocą GTM (bez ingerencji w oryginalny kod wczytywany do ramki).

Tomasz Ciepłucha