Obecnie 154 forumowiczów jest online
Obecnie 154 forumowiczów jest online
Porozmawiaj na temat implementacji kodu śledzenia w wielu domenach, ustaw śledzenie zdarzeń. Dowiedz się, czym jest Universal Analytics i jak korzystać z Menedżera tagów Google.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Implementacja niestandardowa problem z poprawieniem kodu

Nowicjusz ✭

Hej, 

Mam problem z właściwą implementacją kodu do śledzenia GA, zamieściłem go w sekcji <head> w moim prostym html'u. Adres strony: www.adventure-tag.pl już nie wiem co robić a przeszukałem mnóstwo stron. Non-standard implementation to oczywiście komunikat od google tag assitant. Co mogę poprawić?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
listopad

Dot.: Implementacja niestandardowa problem z poprawieniem kodu

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭

Cześć,

jeśli wstawiłeś kod Google Analytics poprzez GTM, to Tag Assistant wyświetla błąd "Non-standard implementation". Nie przejmuj się tym, dane w GA zbierają się prawidłowo Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
listopad

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭

Cześć,

jeśli wstawiłeś kod Google Analytics poprzez GTM, to Tag Assistant wyświetla błąd "Non-standard implementation". Nie przejmuj się tym, dane w GA zbierają się prawidłowo Emotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca

Czy jak wejdziesz na konto Google Analytics i w raport na żywo to widzisz swoje odwiedziny? 

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Coś w końcu drgnęło w panelu. Mam wyniki z wejść na żywo i zagregowanych statystyk. Dziękuję za pomoc i wsparcie chłopaki Emotikon: Szczęśliwy

Kod wstawiałem samodzielnie do strony, a czy widzicie jakieś błędy przez które tag assistant wykazuje non-standard implementation? Wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcją, osobiście żadnych odstępstw nie widzę, dlatego zastanawia mnie to co tam wyskakuje w assistansie, a lubię jak wszystko jest jak trzeba.

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭

Komunikat "Non-standard implementation" pojawia się na wszystkich stronach, które wdrożyły kod GA przez GTM. Tak jak wspomniałem wyżej, jeśli dane zbierają się prawidłowo, to nie przejmuj się tym komunikatem. Poprawa implementacji wdrożenia jest konieczna, gdy wyświetlają się komunikaty na żółto lub czerwono.

więcej informacji: https://goo.gl/3ykisa