Obecnie 184 forumowiczów jest online
Obecnie 184 forumowiczów jest online
Porozmawiaj na temat implementacji kodu śledzenia w wielu domenach, ustaw śledzenie zdarzeń. Dowiedz się, czym jest Universal Analytics i jak korzystać z Menedżera tagów Google.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google analytics pokazuje 0 views

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

WNC-795001

Mam informacje, ze strona bogoakshop.com w ktorej jestem administratorem zostala poprawnie powiazana z google analytics. To bylo przedwczoraj. Ustawilem filtry na wewnetrzne adresy IP i ustawilem cel na konwersje - realizacja platnosci. A dzisiaj pokazuje mi ze wczoraj bylo 0 odwiedzin. Skad mam wiedziec czy rzeczywiscie bylo 0 odwiedzic czy po prostu cos nie dziala?

Podlaczylem strone przedwczoraj i od razu pokazalo mi wejscia z 11, 12 Listopada (glownie moj ruch ale tez z innych krajow).

Wiem, ze powienienem miec chociaz 1 wejscie wczoraj, gdyz bardzo agresywnie reklamuje na moim profilu instagramie (70k obserwujacych) wiec statystycznie conajmniej jedna osoba powinna otworzyc link.

Chcialem dodac ze strona zrobiona jest przez wix.com - takze teoretycznie wszystko jest zautomatyzowane i powinno byc kompatybilne. 

Pozdrawiam,

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Bog O
listopad

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Hej Emotikon: Szczęśliwy

Spróbuj wejść w raport "Czas rzeczywisty" a następnie poklikaj po stronie i zobacz czy wejścia na stronę główną i różne podstrony się rejestrują. Warto też sprawdzić poprawność instalacji, na przykład tym: http://www.gachecker.com/

________
Booguś

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Bog O
listopad

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Hej Emotikon: Szczęśliwy

Spróbuj wejść w raport "Czas rzeczywisty" a następnie poklikaj po stronie i zobacz czy wejścia na stronę główną i różne podstrony się rejestrują. Warto też sprawdzić poprawność instalacji, na przykład tym: http://www.gachecker.com/

________
Booguś

Nowicjusz ✭

o dzieki za strone! Teraz juz wiem ze google analytics nie wspolgra z moja strona. Probowalem z "czasem rzeczywistym" i nie pokazuje.

Ale dziwnie bo na wix jest informacja ze konto jest sparowane z google analytics.

Nowicjusz ✭

Otrzymalem informacje od wix.com - na synchronizacje konta wix z google analytics potrzeba 7 dni roboczych.