Obecnie 254 forumowiczów jest online
Obecnie 254 forumowiczów jest online
Porozmawiaj na temat implementacji kodu śledzenia w wielu domenach, ustaw śledzenie zdarzeń. Dowiedz się, czym jest Universal Analytics i jak korzystać z Menedżera tagów Google.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google Analytics nie działa

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam

Próbowałem modułu google analytics przez 48 h pisało Brak odebranych danych z ostatnich 48 godzin.. Teraz podłaczyłem inny moduł ale również jest Brak odebranych danych z ostatnich 48 godzin. Co mam zrobic aby działało ?

Próbuje kod podpiac do wordpressa

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Wschodząca Gwiazda

Podaj adres strony, to zweryfikujemy, czy kod zainstalowany jest prawidłowo na stronie.

Tomasz Ciepłucha

Dot.: Google Analytics nie działa

Nowicjusz ✭

CyfroPage.pl aktualnie mam nawet kilka modułów które umieszczaja kod analitycs a caly czas brak sygnalu prosze o pomoc .

Dot.: Google Analytics nie działa

Nowicjusz ✭

Czy to może być wina themesu ? Czy któregoś modułu ? Dlaczego analitycs nie działa ?

Wschodząca Gwiazda

Kod na stronie jest i działa prawidłowo.

Jeśli nie widzisz jeszcze żadnych danych to po prostu musisz cierpliwie poczekać.

Często tak jest po założeniu nowego konta, że są duże opóźnienia, zanim usługa zacznie działać prawidłowo.

Spróbuj sprawdzić raport na żywo lub dane za wczorajszy dzień w Pozyskiwanie > Cały ruch > Kanały

Ale zapewniam Cię, że dane do Google Analytics są już przesyłane.

Tomasz Ciepłucha

Wschodząca Gwiazda

Instalowanie kilku "modułów" nie jest wskazane, bo możesz mieć przez to błędne dane.

Zdecyduj się na jeden i cierpliwie poczekaj.

Zawsze w razie wątpliwości, czy masz poprawnie zainstalowany kod Google Analytics, możesz użyć wtyczki Google Tag Assistant do przeglądarki Google Chrome.

Tomasz Ciepłucha