AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 145 forumowiczów jest online
Obecnie 145 forumowiczów jest online
Porozmawiaj na temat implementacji kodu śledzenia w wielu domenach, ustaw śledzenie zdarzeń. Dowiedz się, czym jest Universal Analytics i jak korzystać z Menedżera tagów Google.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Analytics przestało zliczać użytkowników

Nowicjusz ✭ ✭

Dzień dobry, dzisiaj od rana na stronie analytics nie zlicza mi wizyt na stronie, użytkownicy online wyświetlani są prawidłowo, ale nagle nie wyświetla wizyt i wyświetleń. Po wrzuceniu innego (nowego) kodu, wszystko działa prawidło, ale nie o to chodzi, bo w końcu mam przypisaną historie wyświetleń do tego konta.. Dodam, że nic nie zmieniałem na serwerze. Sprawdzałem debugerami, wszystko wykrywane jest prawidłowo. Czy to coś po stronie Google?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Twoja P
kwiecień

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭

Tak sprawdzałem, ale nic nie pokazuje, a dokładniej niby wszystko jest okej.

Edit: Problem nagle sam się naprawił. Statystyki zaczęły wyświetlać się prawidłowo, jednak odbiorcy są odświeżani co kilka godzin (2 razy dziennie), a nie jak ma to miejsce w przypadku innych stron co godzinę. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszechwiedzący ✭

Czesc,

Probowales tez Google Tag Assistant?

Wskazuje jakies bledy?

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”
Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Twoja P
kwiecień

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭

Tak sprawdzałem, ale nic nie pokazuje, a dokładniej niby wszystko jest okej.

Edit: Problem nagle sam się naprawił. Statystyki zaczęły wyświetlać się prawidłowo, jednak odbiorcy są odświeżani co kilka godzin (2 razy dziennie), a nie jak ma to miejsce w przypadku innych stron co godzinę.