Obecnie 186 forumowiczów jest online
Obecnie 186 forumowiczów jest online
Porozmawiaj na temat implementacji kodu śledzenia w wielu domenach, ustaw śledzenie zdarzeń. Dowiedz się, czym jest Universal Analytics i jak korzystać z Menedżera tagów Google.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Analytics przestało zliczać użytkowników

Nowicjusz ✭ ✭

Dzień dobry, dzisiaj od rana na stronie analytics nie zlicza mi wizyt na stronie, użytkownicy online wyświetlani są prawidłowo, ale nagle nie wyświetla wizyt i wyświetleń. Po wrzuceniu innego (nowego) kodu, wszystko działa prawidło, ale nie o to chodzi, bo w końcu mam przypisaną historie wyświetleń do tego konta.. Dodam, że nic nie zmieniałem na serwerze. Sprawdzałem debugerami, wszystko wykrywane jest prawidłowo. Czy to coś po stronie Google?

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Twoja P
2 tygodni(e) temu

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭

Tak sprawdzałem, ale nic nie pokazuje, a dokładniej niby wszystko jest okej.

Edit: Problem nagle sam się naprawił. Statystyki zaczęły wyświetlać się prawidłowo, jednak odbiorcy są odświeżani co kilka godzin (2 razy dziennie), a nie jak ma to miejsce w przypadku innych stron co godzinę. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Profesjonalista ✭

Czesc,

Probowales tez Google Tag Assistant?

Wskazuje jakies bledy?

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”
Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Twoja P
2 tygodni(e) temu

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭

Tak sprawdzałem, ale nic nie pokazuje, a dokładniej niby wszystko jest okej.

Edit: Problem nagle sam się naprawił. Statystyki zaczęły wyświetlać się prawidłowo, jednak odbiorcy są odświeżani co kilka godzin (2 razy dziennie), a nie jak ma to miejsce w przypadku innych stron co godzinę.