Obecnie 410 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum programu Google Partners
Witamy na forum Google Partners, gdzie możesz nawiązać kontakt z uczestnikami programu oraz wymienić się z nimi swoim doświadczeniem. Znajdziesz tu inspiracje oraz wskazówki na temat prowadzenia agencji marketingowej i udziału w programie Google Partners.

POLECANE TREŚCI

Poprowadź mnie
Kategoria Najnowsze Tematy Posty Nowa
message

Aktualności i wydarzenia

Bądź na bieżąco z nowościami w ramach programu Google Partners.

26 26
message

Akademia Google Partners

Zapoznaj się z naszą ofertą edukacyjną oraz uzyskaj odpowiedzi na pytania dotyczące zapisów i dostępności szkoleń.

74 74
message

Certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji

Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.

530 530
message

Program Google Partners

Zapoznaj się z wymaganiami niezbędnymi do uzyskania statusu Partnera oraz Partnera Premium. Tutaj możesz również zadać pytania dotyczące portalu i konta Google Partners.

251 251
message

Nowa agencja

Korzystaj z oferty edukacyjnej dla nowych agencji, które zarejestrowały się w programie Google Partners. Tutaj możesz też dowiedzieć się więcej o innych agencjach.

9 9
message

Prowadzenie kont klientów

Zapoznaj się z dobrymi praktykami powadzenia kampanii AdWords.

4 4
message

Zarządzanie agencją

Wymieniaj się doświadczeniami związanymi z zarządzaniem agencją oraz strategiami rozwoju.

25 25
2 tydzień temu
Dzień dobry,   Czy będzie dostępne szkolenie jak prowadzić agencję reklamową oraz czy pojawi się jakaś lokalizacja z północy polski? 
5 miesiąc temu
Witajcie, Po kliknięciu "Zarejestruj się", podaniu adresu e-mail, oraz wyborze kraju, strona nie przenosi mnie do nowego wyniku. W tym miejscu rejestracja się zatrzymuje, strona https://partnerrewards.withgoogle.com/pl się przeładowuje i cały proces zaczyna się od nowa.   Spotkaliście się z podobną historią?   Pozdr, MN
4 miesiąc temu
Witamy,Aby jeszcze bardziej wspierać agencje biorące udział w konkursie GameOn, zapraszamy na warsztaty sprzedażowe, które będę prowadzone w ramach Akademii Google Partners. Szkolenia te dostępne są dla agencji ze statusem Partnera Google w dniach 28 listopada oraz 8 grudnia.    Warsztat został przygotowany z myślą o specyfice pracy zespołu sprzedażowego. Podczas 4-godzinnego szkolenia uczestnicy dowiedzą się między innymi o: ...
Zobacz więcej
verified_user
3 miesiąc temu
W urzędach skarbowych zaczyna robić się coraz ciekawiej jeżeli chodzi o podatek u źródła i certyfikat rezydencji. Dla chętnych do przeczytania: https://www.linkedin.com/pulse/adwords-facebook-ads-zamieszanie-z-certyfikatem-i-u-skar%C5%BCy%C5%84ski   O co chodzi - o papierowy certyfikat rezydencji. Według wielu kontrolerów skarbowych i szkoleniowców księgowych (informacje od drążących klientów i mojej księgowej) to co mamy, czyli pdf z certyf...
Zobacz więcej
3 miesiąc temu
Witam Wszystkich, Chciałbym przystąpić do programu Google Partners Jest jedno ale Muszę zweryfikować firmę (nie agencja lecz indywidualnie) i nie mogę, chociaż jestem i GA i GSC Pokazuje się komunikat "brak wyników Google Partners"? co robie nie tak?   W polu mail pokazuję mi się mail dodatkowy chociaż chciałbym ustawić główny. czy to może mieć jakiś związek?