Obecnie 412 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google
Witamy na oficjalnym forum Google Moja Firma, gdzie możesz zadawać pytania o różne funkcje i korzystać z porad oraz pomocy ekspertów Google Moja Firma.

POLECANE TREŚCI

Poprowadź mnie
verified_user
1 dzień temu
Witam!   Gdzie znaleźć informacje o polach 'Oferty" i "Etykiety" widocznych podczas edycji danych o firmie? Jak to działa?
15 godzinę temu
Zakładam wizytówkę firmy. Dodałem zdjęcie profilowe, zdjęcie na okładkę i dwa dodatkowe. Jedno z nich widzę jako obrócone o 90 stopni. Czy przy weryfikacji zdjęć zostanie to poprawione, czy muszę zdjęcie usunąć? Jeśli tak, to w jaki sposób?
verified_user
3 dzień temu
Witam Założyłem wizytówkę firmy na swój adres.Adres ten jest moim adresem zamieszkania. Okazało się że tego adresu nie ma w gogle maps. Wizytówka została zablokowana. Jak mogę odblokowac.
verified_user
1 dzień temu
Do mojej wizytówki zostały dodane zdjęcia z obcego obiektu (sąsiednia działka). W skutek tego ponoszę realne straty finansowe, poprzez zmniejszoną ilość rezerwacji kwater.  Temat był już zgłaszany wielokrotnie od kilku miesięcy, był nawet kontakt telefoniczny ze strony Pani pracującej dla google. Zgłosiła ona temat, jednak trzeba było czekać ponad dwa miesiące, na reakcję osób decyzyjnych ( chyba z zagranicy). Kilka dni temu błędne zdjęcia z...
Zobacz więcej
verified_user
3 tydzień temu
Zostałem "zhejtowany" przez osobę, która udostępniła film na jednym z portalów i mylnie twierdziła, że chodzi o moją firmę. Firma rzekomo miała dokonać czyn zabroniony (nie będę tłumaczył bo to temat rzeka). Sprawa została zgłoszona na policję i mam adekwatne papiery i zgłoszenie do sądu.   W związku z tym wydarzeniem na firmę wylała się ogromna fala "hejtu" która objęła swym zasięgiem również profil na google moja firma, a tym samym du...
Zobacz więcej