Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google

Rozwiązania Analityczne
Obecnie 136 forumowiczów jest online
Obecnie 136 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google

POLECANE TREŚCI

Poprowadź mnie
4 dzień temu
Cześć,Robiliście może raporty w Data Studio z sieci reklamowej?,Widzę tylko podstawowe parametry do umieszczenia, natomiast takich jak: zainteresowania, tematy, miejsca docelowe, demografia - już nie.
5 dzień temu
Cześć,Znalazłam w jednym z artykułów, że na danym koncie Google (jeden mail podpięty pod Data Studio) można utworzyć tylko 5 raportów. Na stronach supportu nic takiego nie znalazłam. Kojarzycie czy są jakieś ograniczenia przy tej darmowej wersji?Czy tylko w Data Studio 360 będzie możliwość tworzenia nieograniczonej ilości raportów? Jaką jeszcze przewagę ma 360?
5 dzień temu
Cześć,Mam pewien problem z pobieraniem odpowiednich danych do raportów. Stworzyłam jeden raport - połączyłam z AdWords i wybrałam konto z MCK, z którego ma pobierać dane - wszystko jest ok.Stworzyłam w nowym dokumencie kopie tego raportu i chciałam połączyć z innym kontem z MCK - niestety- pobiera albo cały czas te same dane z poprzedniego konta. Albo, jeśli zmieniam konto AdWords to zmienia mi również dane w pierwszym "oryginalnym" raporcie...
Zobacz więcej
2 tydzień temu
WitamWiecie może w jaki sposób w GDS w jednej tabeli danych z Google Adwords czy Analytics można porównać dwa zakresy dat, np. miesiąc do miesiąca.Z góry dziękuję za pomoc.
3 tydzień temu
EDIT: Widzę, że na anglojęzycznym forum jest już co najmniej 8-9 podobnych pytań z dzisiaj, to chyba jakiś grubszy problem   Mam problem z Data Studio . Nadano mi na maila dostępy do Google Analytics pewnej strony - docelowo do wykorzystania jako źródło danych w Data Studio. Poniżej screen (nie z mojego konta, ale problem jest identyczny). Oczywiście po próbie naprawienia nic się nie zmienia. Znalazłam takie rozwiązanie na ang...
Zobacz więcej