Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google

Witamy na oficjalnym forum Google Analytics, gdzie możesz zadawać pytania o różne funkcje systemu i korzystać z porad oraz pomocy ekspertów.
Rozwiązania Analityczne
Obecnie 182 forumowiczów jest online
Obecnie 182 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google
Witamy na oficjalnym forum Google Analytics, gdzie możesz zadawać pytania o różne funkcje systemu i korzystać z porad oraz pomocy ekspertów.

POLECANE TREŚCI

Poprowadź mnie
Kategoria Najnowsze Tematy Posty Nowa
message

Nowości i aktualizacje

Nowości i aktualizacje Google Analytics.

137 137
message

Zarządzanie kontem i użycie AdWords z Analytics

Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.

4558 4679
message

Implementacja kodu śledzenia i Menedżer tagów Google

Porozmawiaj na temat implementacji kodu śledzenia w wielu domenach, ustaw śledzenie zdarzeń. Dowiedz się, czym jest Universal Analytics i jak korzystać z Menedżera tagów Google.

905 905
message

Śledzenie celów i e-commerce

Dowiedz się, jak ustawiać cele i śledzenie e-commerce. Zobacz, jak zweryfikować trafność źródła ruchu.

1048 1048
message

Raporty

Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.

816 817
message

Filtry i wykluczenia niechcianego ruchu (spam)

Zadaj pytanie na temat ustawień filtrów i problemów z używaniem filtrów w raportach Analytics. Naucz się, jak rozpoznać niechciany ruch i jak go zredukować na swoim koncie Analytics.

844 844
7 godzinę temu
Dzień dobry,Od wczoraj przestał działać Google Analytics dla domeny www.podrozniczo.pl, identyfikator śledzenia: UA-44915535-1  Proszę o poradę, co może być powodem   Pozdrawiam!
5 godzinę temu
Witam, Czy da się w GA zestawić określone ścieżki wielokanałowe z ID-kami transakcji?Pozdrawiam,Szymon 
verified_user
17 godzinę temu
Czy spotkał się ktoś z was z sytuacją zobrazowaną na poniższym zrzucie ekranu? Aktualnie mam podpięte do serwisu dwa kody śledzenia przypisane do różnych kont Analytics.  Mam około 15% więcej transakcji na Direct w UA niż w klasycznym kodzie. Zacząłem analizować transakcje stanowiące różnicę i znalazłem kwiatki takie jak ten poniżej - przedstawia on sesje tego samego użytkownika. Klasyczny kod wskazuje na przekierowanie a UA na wejście ...
Zobacz więcej
3 general.years temu
Witam po zalogowaniu na swoje statytyki chcemy wejść na zakładkę Pozyskiwanie - Optymalizacja witryn pod kątem wyszukiwarek (SEO) - Zapytania sytem podaje że musimy skonfigurowac Ten raport wymaga włączenia Search Console. ale po wejsciu na konfigurację tego raportu ustawieniu i kliknięciu przycisku Zapisz wyskakuje na górze czerwony prostokąt z napisem Wystąpił błąd wewnętrzny. Spróbuj ponownie później. i tak już 2 dni nie możemy ustawić te...
Zobacz więcej