Obecnie 245 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google
Witamy na oficjalnym forum Google Analytics, gdzie możesz zadawać pytania o różne funkcje systemu i korzystać z porad oraz pomocy ekspertów.

POLECANE TREŚCI

Poprowadź mnie
Kategoria Najnowsze Tematy Posty Nowa
message

Nowości i aktualizacje

Nowości i aktualizacje Google Analytics.

153 153
message

Zarządzanie kontem i użycie AdWords z Analytics

Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.

4479 4598
message

Implementacja kodu śledzenia i Menedżer tagów Google

Porozmawiaj na temat implementacji kodu śledzenia w wielu domenach, ustaw śledzenie zdarzeń. Dowiedz się, czym jest Universal Analytics i jak korzystać z Menedżera tagów Google.

824 824
message

Śledzenie celów i e-commerce

Dowiedz się, jak ustawiać cele i śledzenie e-commerce. Zobacz, jak zweryfikować trafność źródła ruchu.

1000 1000
message

Raporty

Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.

753 754
message

Filtry i wykluczenia niechcianego ruchu (spam)

Zadaj pytanie na temat ustawień filtrów i problemów z używaniem filtrów w raportach Analytics. Naucz się, jak rozpoznać niechciany ruch i jak go zredukować na swoim koncie Analytics.

837 837
9 godzinę temu
Cześć,prowadzę kilka kampanii sprzedażowych na Facebooku kierujących do strony z danym produktem. Każdy link ma utworzone własne UTMy. Niestety porównując wyniki kampanii w menedżerze reklam Facebooka, oraz źródłach konwersji w Analitycsie pojawia się pewien problem. Źródła konwersji są wyświetlane jako Referral, a nie konkretny link z UTM. Ktoś wie o co chodzi? Będę wdzięczny za pomoc!
0
0 livefeed.general_zero_replies
13 godzinę temu
Jestem nowym administratorem strony szkoły.  Niestety nie ma dostępu do konta Analytics dla tej strony (poprzedni administrator nie zostawił namiarów), ale konto na pewno istnieje. W jaki sposób można odzyskać dostęp. Bardzo zależny mi na statystykach.
verified_user
2 dzień temu
Witam. Dodałam wykluczające adresy IP w filtrach i niestety na dole otrzymałam odpowiedź: Analytics nie może utworzyć podglądu dla tego filtra: filtry zaawansowane i związane z lokalizacją (np. adres IP i kraj) nie są obecnie obsługiwane. Czy można coś z tym zrobić?
verified_user
3 dzień temu
Po zmianie kodów na Universal Analytics obserwuje blisko dwukrotnie większą ilość ruchu przypisanego do "Direct". Z czego może to wynikać?   - kody wpięte są na wszystkich stronach - nie zauważyłem aby problem dotyczył określonych urządzeń - nie zauważyłem szczególnego wzrostu na określonych stronach wejścia, choć tutaj może trzeba głębiej to przeanalizować - sumarycznie liczba konwersji, przychody, liczba sesji dla wszystkich źródeł ruchu j...
Zobacz więcej
verified_user
1 miesiąc temu
Kolejne pytanie jak to skonfigurować. Mamy dość spora liczbę afiliantów i chciałbym skorzystać z tego raportu, żeby ułatwić sobie życie.