Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google

Witamy na oficjalnym forum Google Analytics, gdzie możesz zadawać pytania o różne funkcje systemu i korzystać z porad oraz pomocy ekspertów.
Rozwiązania Analityczne
Obecnie 189 forumowiczów jest online
Obecnie 189 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google
Witamy na oficjalnym forum Google Analytics, gdzie możesz zadawać pytania o różne funkcje systemu i korzystać z porad oraz pomocy ekspertów.

POLECANE TREŚCI

Poprowadź mnie
Kategoria Najnowsze Tematy Posty Nowa
message

Nowości i aktualizacje

Nowości i aktualizacje Google Analytics.

171 171
message

Zarządzanie kontem i użycie AdWords z Analytics

Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.

4821 4821
message

Implementacja kodu śledzenia i Menedżer tagów Google

Porozmawiaj na temat implementacji kodu śledzenia w wielu domenach, ustaw śledzenie zdarzeń. Dowiedz się, czym jest Universal Analytics i jak korzystać z Menedżera tagów Google.

1115 1115
message

Śledzenie celów i e-commerce

Dowiedz się, jak ustawiać cele i śledzenie e-commerce. Zobacz, jak zweryfikować trafność źródła ruchu.

1351 1351
message

Raporty

Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.

1063 1063
message

Filtry i wykluczenia niechcianego ruchu (spam)

Zadaj pytanie na temat ustawień filtrów i problemów z używaniem filtrów w raportach Analytics. Naucz się, jak rozpoznać niechciany ruch i jak go zredukować na swoim koncie Analytics.

976 976
5 godzinę temu
Witam, mam główną domenę domena-glowna.pl na której jest pełna strona, pod która jest podpięty kod Analytics.Mam wykupionych kilka domen, na których jest ustawione przekierowanie 302 na domenę domena-glowna.pl Chcę uzyskać efekt mierzenia wszystkich domen dodatkowych, tak, aby wiedzieć, która domena posiada najwiecej kliknięc, wyświetleń, aby je później przedłużyć. Strona jest na wordpresie, dlatego jest zrobiony dodatkowy plik ana...
Zobacz więcej
0
0 livefeed.general_zero_replies
verified_user
4 general.years temu
Witajcie,Proszę podpowiedzcie jak szybko i sprawnie sprawdzać ruch osób odwiedzających konkretne podstrony domeny oraz jak sprawdzić skąd ten ruch pochodzi (źródło/medium)? z góry dziękuje za pomocpozdrawiam-Ania
11 miesiąc temu
  Dobrzy i mądrzy! Skąd mogły się te piekne referale wziąć? Jakiś pomysł?To oczywiście widok dla tej właśnie domeny.
1 dzień temu
Dzień dobry Byłbym wdzięczny gdyby ktoś potwierdził lub wyprowadził mnie z błędu odnośnie interpretacji transakcji generowanych przez segment. Temat wyglada tak: Segment uwtorzony na podstawie źródło/medium - google/cpcWchodząc w pozyskiwanie ruchu z kampanii AdWords segmentem wszystkich użytkowników załóżmy, że widzę liczbe transkacji 6 i kwotę przychodów na poziomie 7 000. Natomiast gdy ustawię wyżej wymieniony segment google/cpc...
Zobacz więcej
verified_user
2 dzień temu
Wyłączone są wszystkie dodatki antyreklamowe i antyspamowe, ale firefox nie pozwala na instalację analytics