Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google

Witamy na oficjalnym forum Google Analytics, gdzie możesz zadawać pytania o różne funkcje systemu i korzystać z porad oraz pomocy ekspertów.
Rozwiązania Analityczne
Obecnie 274 forumowiczów jest online
Obecnie 274 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google
Witamy na oficjalnym forum Google Analytics, gdzie możesz zadawać pytania o różne funkcje systemu i korzystać z porad oraz pomocy ekspertów.

POLECANE TREŚCI

Poprowadź mnie
Kategoria Najnowsze Tematy Posty Nowa
message

Nowości i aktualizacje

Nowości i aktualizacje Google Analytics.

151 151
message

Zarządzanie kontem i użycie AdWords z Analytics

Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.

4756 4877
message

Implementacja kodu śledzenia i Menedżer tagów Google

Porozmawiaj na temat implementacji kodu śledzenia w wielu domenach, ustaw śledzenie zdarzeń. Dowiedz się, czym jest Universal Analytics i jak korzystać z Menedżera tagów Google.

1069 1069
message

Śledzenie celów i e-commerce

Dowiedz się, jak ustawiać cele i śledzenie e-commerce. Zobacz, jak zweryfikować trafność źródła ruchu.

1241 1241
message

Raporty

Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.

945 945
message

Filtry i wykluczenia niechcianego ruchu (spam)

Zadaj pytanie na temat ustawień filtrów i problemów z używaniem filtrów w raportach Analytics. Naucz się, jak rozpoznać niechciany ruch i jak go zredukować na swoim koncie Analytics.

894 894
10 godzinę temu
Mam problem z konfiguracja wyszukiwania w witrynie - w urlu nie mam parametru typu "?search=" w którym znaki ? i = informują, że to parametr odp za wyszukiwanie. Adres url na mojej witrynie wygląda tak:  domena.pl/s,keywords.htmlDodam, że zmiana adresu url nie wchodzi w grę. Domyślam sie, że w grę wchodzi konfiguracja paneli zaawansowanych.  
verified_user
1 dzień temu
Witam wszystkich,Mam do Was pytanie odnośnie ruchu, który wrzucony jest w kanał Other, wpada mi tam np. facebooka, retargeting. Jak się tego pozbyć?
5 dzień temu
Witajcie, Nie mogę sobie poradzić z podłączeniem wizytówki Google Moja Firma (a dokładnie stronę internetową która została wygenerowana za pomocą wizytówki: http://bielizna-limanowa.business.site) z narzędziem Google Analytics.  Znalazłem informacje na stronach Google że trzeba wpisać w wizytówce i analytics te same strony, poniżej podaje zdjęcia gdzie widać że tak zrobiłem:Google Moja FIrma z adresem stronyGoogle Moja FIrma z Anal...
Zobacz więcej
verified_user
1 dzień temu
Witam, Mam poważny problem, którego nie mogę zlokalizować. Do swojego konta na GA mam podpiętych kilka kont z różnymi serwisami. Problem pojawia się przy analizie wyników. Załóżmy, że pierwszy serwis nazwę A, zaś drugi - B. Otóż przy analizie ruchu w serwisie A, a dokładniej przy analizie odwiedzanych przez użytkowników stron, w zestawieniu pokazują mi się podstrony z.. serwisu B. Czym może być to spowodowane? Czy źle został wklejo...
Zobacz więcej
verified_user
2 tydzień temu
Witam serdecznie,Na naszej stronie (sklep PrestaShop - wersja 1.6.0.14) pod domeną helpik24.pl do której podpięliśmy GA (dodanie kodu śledzenia do sekcji <head> w pliku header.tpl) mamy problem ze zliczaniem wizyt w sklepie. Po wejściu na stronę przez klienta jedno wejście zliczane jest jako cztery wejścia. Na sklepie nie posiadamy żadnych innych modułów odnośnie integracji GA z PrestaShop.W czym może tkwić problem ze złym zliczaniem wizyt ...
Zobacz więcej