AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google

Witamy na oficjalnym forum Google Ads, gdzie możesz zadawać pytania o różne funkcje programu Google Ads i korzystać z porad oraz pomocy ekspertów.
Ads
Obecnie 140 forumowiczów jest online

POLECANE TREŚCI

Poprowadź mnie
Kategoria Najnowsze Tematy Posty Nowa
message

Nowości i aktualizacje

Nowości i aktualizacje AdWords.

696 696
message

Podstawy dla nowych reklamodawców

Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.

4343 4301
message

Problemy z kontem Google Ads

Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.

729 729
message

Płatności

Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.

1448 1454
message

Śledzenie i raporty Google Ads

Tutaj możesz zapytać i dowiedzieć się jak monitorować ogólną skuteczność i zrozumieć statystyki konta, śledzenie konwersji czy generowanie raportów.

455 458
message

Optymalizacja Google Ads

Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.

1301 1303
message

Zaawansowane funkcje Google Ads

Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.

2751 2741
message

Zakupy Google i Merchant Center

Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.

1268 1335
message

Reklamy wideo

Ustawienia i optymalizacja reklam AdWords wideo (YouTube).

107 107
message

Zatwierdzanie reklam i zasady

Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.

383 385
message

Różne

Pytania nie pasujące do innych kategorii.

1634 1624
message

AdWords Express

Naucz się, jak tworzyć reklamy, ustawić kategorie swojego biznesu i sprawdzić jego wydajność.

127 128
message

Google Ad Grants

Poznaj program Google Ad Grants dla organizacji non-profit.

208 208
verified_user
1 dzień temu
Cześć, Zdaje się, że jest  drobny błąd na forum. Od jakiegoś czasu gdy kliknę odpowiedz to polu tekstowym, które się pojawia nie da się opublikować wiadomości.Trzeba przejść do pola wyżej. Też tak macie? 
verified_user
1 dzień temu
Witam,  ustawiłem dla kamapanii strategię "maksymalizuj liczbę kliknięć" z domyślnym limitem maksymalnej stawki CPC 4 zł. We wszystkich grupach reklam dla tej kampanii pokazuje mi teraz "domyślny maks. CPC" -  automatyczny 0,01 zł. Czy to normalne i prawidłowe? 
verified_user
2 dzień temu
Dzień dobry, na firmowym koncie mamy ustawioną kampanię na mobile, w której kliknięcia są de facto przekierowaniem na połączenie, a więc konwersje. Pojawiła się duża rozbieżność pomiędzy ceną za kliknięcie a ceną konwersji. Dlaczego tak się stało? Jak możemy zmienić ustawienia, aby uzyskać niższy koszt konwersji? W niektórych frazach to aż 9 zł, gdzie firma taksówkarska za przejazd z takiego zamówienia dostaje max 20 zł.
1 dzień temu
Cześć, Na innym forum padło pytanie odnośnie skrpytu, który sprawdzi czy mamy taką samą ilość dopasowań słów kluczwych w danej grupie reklam.Założeniem było to, że każde słowo kluczowe powinno być w 3 dopasowaniach.Dlatego w każdej grupie reklam ilość słów w: phrase match = ilość exact match = broad match. Jeśli znajdzie się grupa reklam gdzie ilość dopasowań będzie różna to skrypt zapisze nazwej tej grupy + kampanii w arkuszu Goog...
Zobacz więcej
1
0 livefeed.general_zero_replies
verified_user
2 dzień temu
Witam, Odkąd na nowo włączyłem kampanię i trochę ją zmodyfikowałem ponad 80% moich reklam wyświetla się na stronach partnerów google a nie w wyszukiwarce. Chciałbym to zmienić albo wpłynąć na odwrócenie tego trendu. Czy można to zrobić? A jeżeli tak, to jak?