AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google

Witamy na oficjalnym forum Google Ads, gdzie możesz zadawać pytania o różne funkcje programu Google Ads i korzystać z porad oraz pomocy ekspertów.
Ads
Obecnie 113 forumowiczów jest online

POLECANE TREŚCI

Poprowadź mnie
Kategoria Najnowsze Tematy Posty Nowa
message

Nowości i aktualizacje

Nowości i aktualizacje AdWords.

694 694
message

Podstawy dla nowych reklamodawców

Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.

4317 4275
message

Problemy z kontem Google Ads

Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.

729 729
message

Płatności

Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.

1448 1454
message

Śledzenie i raporty Google Ads

Tutaj możesz zapytać i dowiedzieć się jak monitorować ogólną skuteczność i zrozumieć statystyki konta, śledzenie konwersji czy generowanie raportów.

455 458
message

Optymalizacja Google Ads

Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.

1299 1301
message

Zaawansowane funkcje Google Ads

Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.

2748 2738
message

Zakupy Google i Merchant Center

Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.

1262 1329
message

Reklamy wideo

Ustawienia i optymalizacja reklam AdWords wideo (YouTube).

107 107
message

Zatwierdzanie reklam i zasady

Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.

383 385
message

Różne

Pytania nie pasujące do innych kategorii.

1613 1603
message

AdWords Express

Naucz się, jak tworzyć reklamy, ustawić kategorie swojego biznesu i sprawdzić jego wydajność.

127 128
message

Google Ad Grants

Poznaj program Google Ad Grants dla organizacji non-profit.

208 208
1 tydzień temu
Dzień dobry! Tak jak w tytule w kampanii produktowej nie wyświetlają mi się reklamy produktów, które mają więcej niż jeden wariant.Produkty w GMC miały status "out of stock" pomimo, że na sklepie były dostępne (niedostępny był jeden wariant i od razu cała grupa dostawała dostępność "out of stock"). W feedzie wszystkie warianty widnieją jako 1 produkt.Dodałem zatem dodatkowy feed, który na sztywno podmienia dostępność na "in stock" - nie ma s...
Zobacz więcej
15 godzinę temu
Cześć, Istnieje możliwość zmiany harmonogramu pobierania pliku danych na: co godzinę. Opcja ta nie jest widoczna aczkolwiek w razie potrzeby istnieje możliwość jej włączenia. Zapytałem support czy można (poza API) przyśpieszyć upload feedu.Zostałem skierowany do działu, który zajmuje się kampaniami zakupowymi.Z tamtąd otrzymałem zapytanie czy cogodzinne pobieranie feedu rozwiązało by sprawę. Napisałem, że tak i ...
Zobacz więcej
2
0 livefeed.general_zero_replies
verified_user
2 dzień temu
Witam, Ustawiłem harmonogram reklam jak w załączniku. Jedynym dniem bez reklam jest sobota. Natomiast za ten dzień zostały naliczone opłaty i stąd pytanie, czy coś jeszcze trzeba zaznaczyć? W pomocy niestety nie mogłem znaleźć dokładnie na ten temat. Druga sprawa, do tego w tą sobote koszt CPC był ponad dwa razy wyższy niż maksymalny. 
verified_user
5 general.years temu
Witam, google zawiesiło mi adwordsy, po kontakcie dawno temu jeszcze gdy czat działał miła pani powiedziała mi które dokładnie reklamy są przyczyną zawieszenia. Problem w tym iż grupy reklam z zakazynym przez googla linkiem są usunięte. Próbowałem wszystkich sposobow na edycję tych linkow docelowych w usuniętych reklamach, nic nie daje rady, proszę o pomoc.
1 dzień temu
Hej, Sytuacja taka jak w załączniku - teoretycznie wymagania spełnione, w praktyce specjalizacji nie ma. Ktoś wie czy są jeszcze jakieś dodatkowe warunki?