Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google

Witamy na oficjalnym forum AdWords, gdzie możesz zadawać pytania o różne funkcje programu AdWords i korzystać z porad oraz pomocy ekspertów.
AdWords
Obecnie 159 forumowiczów jest online
Obecnie 159 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google
Witamy na oficjalnym forum AdWords, gdzie możesz zadawać pytania o różne funkcje programu AdWords i korzystać z porad oraz pomocy ekspertów.

POLECANE TREŚCI

Poprowadź mnie
Kategoria Najnowsze Tematy Posty Nowa
message

Nowości i aktualizacje

Nowości i aktualizacje AdWords.

596 596
message

Podstawy dla nowych reklamodawców

Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.

3981 3939
message

Problemy z kontem AdWords

Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.

598 604
message

Płatności

Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.

1340 1346
message

Śledzenie i raporty AdWords

Tutaj możesz zapytać i dowiedzieć się jak monitorować ogólną skuteczność i zrozumieć statystyki konta, śledzenie konwersji czy generowanie raportów.

364 367
message

Optymalizacja AdWords

Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.

1213 1215
message

Zaawansowane funkcje AdWords

Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.

2575 2565
message

Zakupy Google i Merchant Center

Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.

1074 1141
message

Reklamy wideo

Ustawienia i optymalizacja reklam AdWords wideo (YouTube).

99 99
message

Zatwierdzanie reklam i zasady

Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.

282 284
message

AdWords Express

Naucz się, jak tworzyć reklamy, ustawić kategorie swojego biznesu i sprawdzić jego wydajność.

101 102
message

Google Ad Grants

Poznaj program Google Ad Grants dla organizacji non-profit.

197 197
message

Różne

Pytania nie pasujące do innych kategorii.

1487 1477
1 dzień temu
Hej, 0,5 konwersji, 2,5 konwersji...o co chodzi? Ma to związek z modelowaniem atrybucji?
verified_user
5 tydzień temu
WitamW maju wchodzi Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Chciałbym więc zapytać społeczność użytkowników, czy analizowaliście już jego zapisy? Jakie zmiany wprowadzacie w regulaminach i wyskakujących na stronie okienkach z informacją o wykorzystaniu plików cookie? Czy wystarczy poinformować, że akceptacja plików cooki wiąże się z wykorzystaniem ich w remarketingu, a ktoś kto nie wyraża na to zgody musi zablokować ciastka z po...
Zobacz więcej
verified_user
3 dzień temu
Witajcie, dostałem zapytanie od kolegi (zielonego w temacie) a sam orłem w tych sprawach nie jestem więc zwracam się do Was o pomoc. W CRM został zrobiony przez programistów GCLID. Czy jest taka możliwość, żeby (a jeśli jest to jak to zrobić?): klientowi nie pojawiła się reklama, jeżeli wypełnił formularz na stronie (konwersja) i zapisał mu się GCLIDdanemu użytkownikowi reklamy wyświetlały się tylko w sieci...
Zobacz więcej
4 dzień temu
Cześć, Zgodnie z sugestią @Adam Grabowski wstawiam nowy skrypt bez uprzedniego pytania czy ktoś chce :-) Przede wszystki jest on bardzo prosty w obsłudze - sugeruję tylko wstawić email, a resztę zostawić tak jak jest. Do czego to służy:Skrypt szuka zmian w ilość konwersji dla słów kluczowych i produktów i wysyła email gdy coś słabiej konwertuje.W tym celu porównywane są dwa zakresy czasowe:1) Minione 7 dni 2) Poprzed...
Zobacz więcej
3 dzień temu
Cześć, mam taki problem - jakiś czas temu do kampanii GDN dodałam grupę reklam z nowymi miejscami docelowymi. Były to wybrane wg branży mojego klienta kanały YouTube. Niestety, mimo wysokiej stawki, moje reklamy nie wyświetlają się, a minęło już ok. 2 tygodni od tej optymalizacji. Dodam, że z pewnością na tych kanałach dopuszczalne są te formaty reklamowe, które posiadam w zestawie reklam.Może ktoś podsunie mi pomysł, co poprawić, by reklamy zacz...
Zobacz więcej