Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google

Witamy na oficjalnym forum AdWords, gdzie możesz zadawać pytania o różne funkcje programu AdWords i korzystać z porad oraz pomocy ekspertów.
AdWords
Obecnie 196 forumowiczów jest online
Obecnie 196 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google
Witamy na oficjalnym forum AdWords, gdzie możesz zadawać pytania o różne funkcje programu AdWords i korzystać z porad oraz pomocy ekspertów.

POLECANE TREŚCI

Poprowadź mnie
Kategoria Najnowsze Tematy Posty Nowa
message

Nowości i aktualizacje

Nowości i aktualizacje AdWords.

501 544
message

Podstawy dla nowych reklamodawców

Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.

3806 3782
message

Problemy z kontem AdWords

Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.

448 454
message

Płatności

Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.

1244 1250
message

Śledzenie i raporty AdWords

Tutaj możesz zapytać i dowiedzieć się jak monitorować ogólną skuteczność i zrozumieć statystyki konta, śledzenie konwersji czy generowanie raportów.

290 291
message

Optymalizacja AdWords

Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.

1057 1059
message

Zaawansowane funkcje AdWords

Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.

2341 2351
message

Zakupy Google i Merchant Center

Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.

858 925
message

Reklamy wideo

Ustawienia i optymalizacja reklam AdWords wideo (YouTube).

94 94
message

Zatwierdzanie reklam i zasady

Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.

192 194
message

AdWords Express

Naucz się, jak tworzyć reklamy, ustawić kategorie swojego biznesu i sprawdzić jego wydajność.

71 72
message

Google Ad Grants

Poznaj program Google Ad Grants dla organizacji non-profit.

166 166
message

Różne

Pytania nie pasujące do innych kategorii.

1334 1435
2 godzinę temu
W ramach wstępu: AdWordsy mamy od 2010 roku. Po konsultacjach z pracownikiem AdWords, na początku 2013 roku wprowadziliśmy 2 osobne kampanie: jedną nakierowaną na desktopy, drugą na komórki. Po konsultacjach w sierpniu, w minionym tygodniu reklamy w kampanii desktopowej zmieniłem na uniwersalne (z dłuższym tekstem, automatycznie dostosowywane do wyświetlania na urządzeniach stacjonarnych lub przenośnych), a stare reklamy zapauzowałem, tak samo ja...
Zobacz więcej
0
0 livefeed.general_zero_replies
3 dzień temu
Hej, Wkrótce po raz pierwszy będę próbował swoich siły z dynamicznym remarketingiem.Od strony technicznej wszystko już działa. Czy ktoś bardziej doświadczony mógłby się podzielić sugestiami na temat tego rozwiązania?Jakieś wskazówki co działa lepiej lub gorzej? Byłbym bardzo wdzięczny! Z góry dzięki.Krzysiek
verified_user
20 godzinę temu
Zacząłem przygodę z sieciami reklamowymi w google adwords. We wszystkich poradnikach zawsze było napisane, że są 2 nagłówki i z nich tworzy się jeden w reklamie, oddzielony myślnikiem Czyli nagłówek1: Placki ziemniaczane nagłówek2: najlepszy przepis. Więc reklama wygląda tak: Placki ziemniaczane - najlepszy przepis.A teraz jak tworze reklamy to są dwa nagłówki i nigdy nie występują razem. Albo jest nr 1 albo nr 2, w żaden sposób się nie łączą. Kt...
Zobacz więcej
verified_user
1 miesiąc temu
Witam, stworzylem kampanie Adwords z platnosciami recznymi. Przelalem 150zł i przy kampani Adwords dostaje blad:   Saldo się wyczerpało - Reklamy się nie wyświetlają, ponieważ Twoje saldo się wyczerpało. Aby ponownie wyświetlać reklamy, wpłać odpowiednią kwotę na konto. Napraw to.   Mimo ze pokazuje mi saldo na 150zł. O co chodzi?
3 dzień temu
Rozszerzenie lokalizacji, objaśnień oraz informacji w witrynie można wykorzystywać w kampaniach "Tylko połączenie": https://adwords.googleblog.com/2017/09/supercharge-your-call-only-ads-with-ad.html Funkcjonalność jest już dostępna w Polsce.
1
0 livefeed.general_zero_replies