Obecnie 474 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google
Witamy na oficjalnym forum AdWords, gdzie możesz zadawać pytania o różne funkcje programu AdWords i korzystać z porad oraz pomocy ekspertów.

POLECANE TREŚCI

Poprowadź mnie
Kategoria Najnowsze Tematy Posty Nowa
message

Nowości i aktualizacje

Nowości i aktualizacje AdWords.

462 503
message

Podstawy dla nowych reklamodawców

Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.

3678 3666
message

Problemy z kontem AdWords

Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.

362 362
message

Płatności

Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.

1170 1175
message

Śledzenie i raporty AdWords

Tutaj możesz zapytać i dowiedzieć się jak monitorować ogólną skuteczność i zrozumieć statystyki konta, śledzenie konwersji czy generowanie raportów.

247 248
message

Optymalizacja AdWords

Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.

930 932
message

Zaawansowane funkcje AdWords

Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.

2242 2252
message

Zakupy Google i Merchant Center

Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.

731 797
message

Reklamy wideo

Ustawienia i optymalizacja reklam AdWords wideo (YouTube).

89 89
message

Zatwierdzanie reklam i zasady

Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.

148 150
message

AdWords Express

Naucz się, jak tworzyć reklamy, ustawić kategorie swojego biznesu i sprawdzić jego wydajność.

66 67
message

Google Ad Grants

Poznaj program Google Ad Grants dla organizacji non-profit.

130 130
message

Różne

Pytania nie pasujące do innych kategorii.

1274 1374
1 rok temu
Na sklepie postawionym na magento korzystam z wtyczki google simple shopping i pojawia mi sie problem w postaci wyswietlajacych sie reklam z cenami netto. Wie ktoś jakie ustawienia trzeba zmienić? Ceny błednie generują sie już na poziomie pliku XML. Template wygląda tak(czy czegoś brakuje?): <!-- Basic Product Information -->{G:ID}{G:TITLE}{G:LINK}{GESCRIPTION}{G:GOOGLE_PRODUCT_CATEGORY}<groduct_type>{categories}</groduct_type>{...
Zobacz więcej
verified_user
3 dzień temu
Dzień dobry,    chętnie podzielę się moimi doświadczeniami ze współpracy z zespołem "doradców" google adwords jednym słowem żenada   brakuje jakiegokolwiek kontaktu do działu nadzorującego pracę adwords, wszystko jest skutecznie i celowo ukryte w systemach automatycznej pomocy i dziesiątkach anonimowych formularzy   straciłem miesiąc czasu i kilka tysięcy początkowo na rozmowę kolejno z dwoma osobami, które ani razu nie dotrzy...
Zobacz więcej
verified_user
5 dzień temu
Witam,Mam aktywną kampanię na koncie adwords. Mimo to, planer słów kluczowych przy wyszukaniu fraz zwraca następujący komunikat:Osiągnięto maksymalną liczbę wyświetleń strony w danym dniu. Na tej stronie teraz wyświetlają się zakresy liczb operacji wyszukiwania. Aby zobaczyć widok szczegółowy, spróbuj ponownie za 24 godziny.Nie wyszukiwałem żadnych fraz w planerze przez ostatnie 24 godziny, więc nie jest to prawdą. Kampania trwa od kilku dni, jes...
Zobacz więcej
verified_user
4 dzień temu
Witajcie,Tworzę pierwsza kampanię remarketingową utknęłam na etapie tworzenia listy remarketingowej. Dodałam tag Adwords do każdej strony witryny pobrany z Szczegóły tagu >> Konfiguracja. Chciałabym, aby reklamy wyświetlały się osobom, które weszły na stronę (strona A), ale się nie zalogowały (strona B). Którą z opcji "Kogo dodać do listy" powinnam wybrać? Zastanawiałam się nad opcją "Użytkownicy strony, którzy nie odwiedzili innej strony" ...
Zobacz więcej
verified_user
4 dzień temu
Witam,uruchomilem wczoraj swoja pierwsza kampanie. Jednak nie udało mi sie wyswietlic reklam. Otrzymuje komunikat, ze moj budzet zostal wyczerpany,mimo ze na koncie AdWords brak jest jakichkolwiek danych - nie zarejestrowano zadnego klikniecia w moja reklame. Co moze byc przyczyna i jak to naprawic?