Obecnie 266 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google
Witamy na oficjalnym forum AdWords, gdzie możesz zadawać pytania o różne funkcje programu AdWords i korzystać z porad oraz pomocy ekspertów.

POLECANE TREŚCI

Poprowadź mnie
Kategoria Najnowsze Tematy Posty Nowa
message

Nowości i aktualizacje

Nowości i aktualizacje AdWords.

479 520
message

Podstawy dla nowych reklamodawców

Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.

3722 3698
message

Problemy z kontem AdWords

Tu zadasz i znajdziesz odpowiedzi dotyczące problemów z logowaniem, dostępem do konta czy jego zabezpieczeniami.

396 401
message

Płatności

Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.

1195 1201
message

Śledzenie i raporty AdWords

Tutaj możesz zapytać i dowiedzieć się jak monitorować ogólną skuteczność i zrozumieć statystyki konta, śledzenie konwersji czy generowanie raportów.

255 256
message

Optymalizacja AdWords

Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.

999 1001
message

Zaawansowane funkcje AdWords

Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.

2281 2291
message

Zakupy Google i Merchant Center

Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.

787 854
message

Reklamy wideo

Ustawienia i optymalizacja reklam AdWords wideo (YouTube).

92 92
message

Zatwierdzanie reklam i zasady

Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.

160 162
message

AdWords Express

Naucz się, jak tworzyć reklamy, ustawić kategorie swojego biznesu i sprawdzić jego wydajność.

71 72
message

Google Ad Grants

Poznaj program Google Ad Grants dla organizacji non-profit.

133 133
message

Różne

Pytania nie pasujące do innych kategorii.

1300 1400
14 godzinę temu
Od dłuższego czasu mam przekroczenia budżetu kampanii o jakieś 100%. W poszukiwaniach tego stanu rzeczy znalazłem coś takiego. O ile Kampania-1 wiem czym jest bo ją ustawiałem i pokrywa się z budżetem, to to coś zaznaczone na czerwono to jakaś ściema delikatnie mówiąc. Proszę o pomoc jak tym świadomie zarządzać. Andrzej
verified_user
11 godzinę temu
Witam Korzystałam z reklam adwords od kilku lat. Co roku kupuję reklamę za mniej więcej 130 zł, w tym również. Co roku ustawiam budżet dzienny na poziomie 20-30 zł, te same słowa kluczowe. Dlaczego w tym roku takie rozbieżności w statystykach? W tym roku ok 5000 wyświetleń w pozostałych latach przy tej samej kwocie 100 000 wyświetleń. Coś się zmieniło w adwords?       
12 godzinę temu
Witajcie, Chciałbym sprawdzić jak reklamy konkurencji mojego klienta wyświetlają się w Wielkiej Brytanii, w sytuacji gdy sprawdzam wyniki wyszukiwania w Polsce, z polskiego WiFi, w angielskim i polskim języku ustawień wyszukiwarki Google.co.uk. Moja wiedza wskazuje, że samo użycie Google.co.uk nie wystarczy. Klient reklamuje się w UK i chce zobaczyć jak jego reklama oraz jego konkurencji wygląda za granicą.Chcemy uniknąć sytuacji, w której p...
Zobacz więcej
verified_user
12 godzinę temu
Witam   Za pomocą Google Tag Manager ustawiłam cel, który zlicza liczbę wyświetleń filmu na konkretnej podstronie oraz połączyłam z Google Analytics. Zdarzenia są widoczne natomiast chciałam ustawić to jako cel, abym mogła połączyć z Google AdWords.   Poniżej pola, które nie wiem jak uzupełnić. Z góry dziękuję za pomoc    
13 godzinę temu
Dokonuję płatności automatycznych za google AdWords , jestem czynnym podatnikiem VAT UE, w związku z czym mam obowiązek naliczania vat naliczonego i należnego z faktur otrzymanych za usługi google AdWords z Irlandii. Na fakturach w różnych miesiącach mam różne pozycje np. za kwiecień 2017 w części "Odnotowanie kosztów i podatku VAT" mam tylko jedną pozycję "Google AdWords", natomiast na fakturze za maj 2017 w tej samej części mam 3 pozycje: ...
Zobacz więcej
0
0 livefeed.general_zero_replies