Obecnie 206 forumowiczów jest online
Obecnie 206 forumowiczów jest online
Poznaj program Google Ad Grants dla organizacji non-profit.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Współdzielenie zarządzania reklamami oraz dostęp do AdWords

Nowicjusz ✭

Cześć!

Czy istnieje możliwość zarządzania tymi samymi reklamami przez kilku administratorów? W naszej organizacji jest kilka osób odpowiedzialnych za marketing, a nie chciałbym używać współdzielonego konta?

Drugie pytanie - czy jedynym interfejsem do zarządzania AdGrants jest AdWords Express, czy jest możliwość korzytania ze standardowego interfejsu AdWords? Mnie za każdym razem przelogowuje na AdWords Express.

Pozdrawiam,

Damian

Stowarzyszenie ESN Polska

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Administrator G
marca 2017

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Przeczytaj te wątki, w których poruszany jest problem z przekierowaniem na AdWords Express.

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/AdWords-Express/Ciagle-przekierowanie-na-Adwords-Express/m...

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/AdWords-Express/Adwords-Expres-pod-MCK/m-p/35143#M61

W obu przypadkach sugeruje dokończyć rejestrację na AdWords Express. Możesz również skontaktować się z supportem AdWords - w drugim temacie jest wyjaśnione o co prosić.

Sugeruje prowadzenie kampanii na koncie Google AdWords. Jak najbardziej możecie dodać kilku administratorów, ale uważajcie na to. 

"Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść" Emotikon: Mrugający

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Administrator G
marca 2017

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Przeczytaj te wątki, w których poruszany jest problem z przekierowaniem na AdWords Express.

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/AdWords-Express/Ciagle-przekierowanie-na-Adwords-Express/m...

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/AdWords-Express/Adwords-Expres-pod-MCK/m-p/35143#M61

W obu przypadkach sugeruje dokończyć rejestrację na AdWords Express. Możesz również skontaktować się z supportem AdWords - w drugim temacie jest wyjaśnione o co prosić.

Sugeruje prowadzenie kampanii na koncie Google AdWords. Jak najbardziej możecie dodać kilku administratorów, ale uważajcie na to. 

"Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść" Emotikon: Mrugający

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Dzięki! Udało się dotać na pełne AdWords i dodać drugiego administratora. A masz pomysł dlaczego nie mogę załadować z powrotem AdWords Express? Przy próbie logowania mam tylko kółko ładowania i nic się nie zmienia. Chciałbym wyłączyć reklamy na Express, żeby je uruchomić w pełnym AdWords. Próbowałem czyścić ciastka i nic z tego.

Najlepszy Współtwórca

Spróbuj na innej przeglądarce.

Dominik Myślak

Profesjonalista ✭ ✭

@Administrator G Nie. Nie jest wymagany express. Wręcz (moim zdaniem) express jest gorsze bo nie daje pełnych możliwości.

Oczywiscie moze zarządzać kilka osób kampaniami (łączysz z kilkoma MCK) i działacie. Niemniej jednak są agencje ktore grantsy robią za darmo i często ślużą pomocną rada. Ja np. NGO robie za darmo, za to mi czasem podrzucają jakieś biznesy odpłatnie.

Dlatego rekomenduje tak jak Dominik napisał poprosić o przepięcie na AdWords z AE - skontaktuj się z supportem. Naprawdę czasem warto żeby jakis expert tematem się zajął :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Udało mi się to przepiąć samemu zgodnie z poradą we wcześniejszym poście Emotikon: Szczęśliwy

Teraz już działa mi wymiennie AdWords i Express. Dzięki za porady, mamy u siebie w NGO kilka osób, które pracują z tym na codzień także know-how jest Emotikon: Szczęśliwy

/Damian