Obecnie 190 forumowiczów jest online
Obecnie 190 forumowiczów jest online
Poznaj program Google Ad Grants dla organizacji non-profit.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Weryfikacja Ad Grants

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

jak długo może potrwać weryfikacja konta Ad Grants?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Weryfikacja Ad Grants

Student ✭ ✭ ✭

W praktyce najdalej w ciągu 7 dni jest odpowiedź.

Weryfikacja Ad Grants

Nowicjusz ✭

Minęło już 14 dni od naszego zgłoszenia nie wiem czy powinienem się martwić, czy komuś też tak długo weryfikowano Ad Grantsa?

Weryfikacja Ad Grants

Wschodząca Gwiazda

Raczej coś jest nie tak. Odezwij się do mnie na priv to postaram się pomóc. Adaśko

Weryfikacja Ad Grants

Profesjonalista ✭ ✭

@Dolnośląscy Pracodawcy D

Prawdopodobnie będzie trzeba wypisać jeszcze raz zgłoszenia, być może coś zrobiłeś nie tak, powinieneś dostać oficjalnego emaila z AdGrants. 

Postępuj zgodnie z procedurą opisaną w centrum AG: https://support.google.com/grants?vid=1-635775295491819369-1988618820#topic=3500091

Jak nie dasz rady to daj znać.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Weryfikacja Ad Grants

Wschodząca Gwiazda

@RafalDziurowicz nie mam możliwości jeszcze raz zgłoszenia AdGrantsa. Trzeba rozwiązać problem pierwszego zgłoszenia by móc dalej działać.

Weryfikacja Ad Grants

Nowicjusz ✭

Już wszystko działa, dziękuję wszystkim za pomoc. Okazało się, że po poprawieniu pierwszej reklamy trzeba było jeszcze raz kliknąć link w pierwszym mailu aby kontynuować weryfikację.

Weryfikacja Ad Grants

Profesjonalista ✭ ✭

@Adam Grabowski a tak z ciekawości jak wygląda kwestia przywracania grantu gdy został utracony w wyniku braku aktywności?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Weryfikacja Ad Grants

Wschodząca Gwiazda

Support i odblokuja ☺

Weryfikacja Ad Grants

Nowicjusz ✭

Witam,

Nasze zgloszenie nie zostale zweryfikowane. Okazalo sie, ze teraz sa dwa zgloszenia.

Poprzednie zgloszenie wyslalem z prywatnego gmaila a druie dopeiro z fundacyjnego. Moze to jest problem?

Pozdrawiam,

Dino

Weryfikacja Ad Grants

Wschodząca Gwiazda

@Adwords F jeżeli generowaliście dwa razy token i zgłaszaliście za każdym razem te same konto AdWords to warto się skontaktować z supportem, i wyjaśnić sytuacje. 

Weryfikacja Ad Grants

Student ✭ ✭ ✭

Z tego co wiem to grant może być tylko dwa razy zablokowany, jak zablokują trzeci raz to już się nie da przywrócić. Mój klient miał taką sytuację i dostał ostrzeżenie, że to drugi i ostatni raz jak zdejmują blokadę.