Obecnie 217 forumowiczów jest online
Obecnie 217 forumowiczów jest online
Poznaj program Google Ad Grants dla organizacji non-profit.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jak sie ma zakwalifikowanie do programu Google Apps do Google Grants

Nowicjusz ✭

Chodzi o to, że nie wiem czy to się pokrywa, czy oprócz możliwości korzystania z G Suite mam budżet na reklamy ? - nigdzie nie mogę się tego dowiedzieć. Czy należy o wszystko aplikować oddzielnie?

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Agnieszka Emotikon: Szczęśliwy

To zupełnie inne usługi, nie pokrywają się i należy aplikować oddzielnie. G Suite (kiedyś Apps) to pakiet aplikacji, a Grants to program wsparcia organizacji non-profit.

________
Booguś

Nowicjusz ✭

Dzięki za odpowiedź, ale patrz, poniżej wklejam fragment maila, który dostałam po złożeniu wniosku w Techsoup.

No i jak mam to rozumieć. Na dodatek jak próbowałam uruchomić kalendarz to przysłali mi maila, żeby podać dane do płatności, a tych chciałam uniknąćEmotikon: Szczęśliwy

"Gratulujemy.

Informujemy, że organizacja Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych i Adopcyjnych Pelikan w Gdańsku została zakwalifikowana do programu Google Apps dla Organizacji Non-profit. Google Apps dla Organizacji Non-profit umożliwia organizacjom tego rodzaju bezpłatny dostęp do usługi Google Apps."

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Ja bym to zrozumiał jako odpowiednio uroczyste gratulacje z okazji uzyskania bezpłatnego dostępu do Google Apps Emotikon: Mrugający

________
Booguś

Profesjonalista ✭ ✭

@Agnieszka T Teraz jeszcze musisz przejść przez kwalifikacje do programu Google Apps i/lub Ad Grants (maks 10 000 USD na miesiąc w reklamie od Google)

Powodzenia :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz