Obecnie 247 forumowiczów jest online
Obecnie 247 forumowiczów jest online
Poznaj program Google Ad Grants dla organizacji non-profit.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google Grants- AdWords dla organizacji non-profit

Magister ✭ ✭ ✭

Moi Drodzy,

jeśli ktoś z Was prowadzi kampanię AdWords dla organizacji non-profit i korzysta z Google Ad Grants (lub chciałby z takiego programu skorzystać), to chciałam dać znać, że dziś wystartowało nowe Centrum Pomocy Ad Grants.

Znajdziecie tam między innymi informacje, jak zgłosić się do programu, jakie są wymagania kwalifikacyjne oraz najczęściej występujące problem z reklamami w ramach programu Ad Grants.

Pozdrawiam,

KarolinaP

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Google Grants- AdWords dla organizacji non-profit

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Karolina, kiedyś czytałem że dla organizacji z USA jest możliwość wnioskowania o grant większy od standardowego jeżeli regularnie dobija się do granicy. Nie wiesz czy dla PL jest taka opcja?

Magister ✭ ✭ ✭
W tej chwili nie znam odpowiedzi, ale chętnie się dowiem i dam znać w przyszłym tygodniu.

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

W polskich informacjach na temat google grants również piszą odnośnie możliwości prośby o zwiększenie budżetu. Swojego czasu mocno wertowałem zasady i tutaj mamy informacje na ten temat.

Dominik Myślak

Magister ✭ ✭ ✭
Dominik ma rację, uczestnicy programu Grantspro mieli możliwość otrzymania budżetu w wysokości do 40.000$. Niestety program Grantspro został zawieszony w ostatnim kwartale 2012 roku i nie przyjmuje więcej zgłoszeń. Zatem na chwilę obecną nie ma możliwości przekroczenia magicznej kwoty.

Pozdrawiam,
KarolinaP

Google Grants- AdWords dla organizacji non-profit

Nowicjusz ✭ ✭

Mam pytanie jak mogę dodać nowy wątek, przez przypadek dodałem złe konto do google grants PLN i zostało ono zaakceptowane, ale nie mogę korzystać z reklam, jak mogę anulować to zgłoszenie i zgłosić poprawne konto?