Obecnie 294 forumowiczów jest online
Obecnie 294 forumowiczów jest online
Poznaj program Google Ad Grants dla organizacji non-profit.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google Ad Grants - kilka pytań

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭

Kochani potrzebuje kilka podpowiedzi. Poniżej moje pytania:

1. czy mogę ustawić kampanię dla dziecka, które jest zarejestrowane w fundacji Siepomaga. Konkretnie chcemy pomóc dziewczynce : http://www.siepomaga.pl/f/corinfantis/c/1593 Wiem o Adwords Ad Grants- czy mogę z tego skorzystać?

2. Jeśli pkt 1 Tak, to jak to ustawić i uzyskać budżet od Google i jak to wygląda od strony technicznej?

Będę wdzięczna za szybką odpowiedź.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Anna B
września 2015

Dot.: Google Ad Grants - kilka pytań

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Udział w Google Grants mogą wziąć organizacje, które mają status OPP. O taki grant może wystąpić "Fundacja Siepomaga" (o ile sa OPP) i z tych środków prowadzić kampanię dla konkretnego dziecka. 

Tu więcej o zasadach.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
września 2015

Najlepszy Współtwórca

Tak jak napisał Krzysztof. Możecie dla fundacji postarać się uzyskać grantsa. Procedura jest prosta jeśli chodzi o elementy techniczne. Jeśli fundacja jest w spisie OPP na stronie ministerstwa to:

Tworzycie konto AdWords ustawiając je według wytycznych, czyli np. walutą jest dolar.

Tworzycie kampanię dla fundacji - ustawiając odpowiednio np. stawki CPC maks. 2 dolary

Uzupełniacie formularz - czyli zgłaszacie chęć bycia w programie google ad grants.

Problem czasem jest zatwierdzeniem, a dokładnie czasem zatwierdzenia. Może to chwilkę potrwać.

Weryfikowana jest wtedy utworzona kampania, utworzone konto - czy jest odpowiednio ustawione. Jeśli nie dopełnicie tych podstawowych elementów ustawień konta, czy kampanii będziecie musieli zaczynać od nowa.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Rozwiązanie
września 2015

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Udział w Google Grants mogą wziąć organizacje, które mają status OPP. O taki grant może wystąpić "Fundacja Siepomaga" (o ile sa OPP) i z tych środków prowadzić kampanię dla konkretnego dziecka. 

Tu więcej o zasadach.

Student ✭ ✭
Dziękuje Krzysztof za odp. pozdrawiam
Rozwiązanie
września 2015

Najlepszy Współtwórca

Tak jak napisał Krzysztof. Możecie dla fundacji postarać się uzyskać grantsa. Procedura jest prosta jeśli chodzi o elementy techniczne. Jeśli fundacja jest w spisie OPP na stronie ministerstwa to:

Tworzycie konto AdWords ustawiając je według wytycznych, czyli np. walutą jest dolar.

Tworzycie kampanię dla fundacji - ustawiając odpowiednio np. stawki CPC maks. 2 dolary

Uzupełniacie formularz - czyli zgłaszacie chęć bycia w programie google ad grants.

Problem czasem jest zatwierdzeniem, a dokładnie czasem zatwierdzenia. Może to chwilkę potrwać.

Weryfikowana jest wtedy utworzona kampania, utworzone konto - czy jest odpowiednio ustawione. Jeśli nie dopełnicie tych podstawowych elementów ustawień konta, czy kampanii będziecie musieli zaczynać od nowa.

Dominik Myślak

Student ✭ ✭
Dzięki Dominik również za pomoc. Dowiem się przede wszystkim czy jest to OPP i wtedy na pewno coś będę próbowała zadziałać.

Nowicjusz ✭ ✭

jak mogę dodać nowy wątek, mam problem przez pomyłkę zgłosiłem nie to konto do google grants, tzn. konto z pln i konto zostało zaakceptowane, ale nie mogę z niego korzystać, czy można to jakoś odkręcić?

Nowicjusz ✭

Jakbyś temat podrażyłaś to jest to "siepomaga sp. z o.o." To oni są właścicielami portalu. Czyli prowadzą działalność zarobkową według prawa handlowego. jest oczywiście i fundacja ale ..... hm ..... nie wnikam