Obecnie 299 forumowiczów jest online
Obecnie 299 forumowiczów jest online
Forum dla agencji i firm posiadających wiele lokalizacji.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

znacznik w błędnym miejscu po wszukaniu adresu

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

Otwarłam ostatnio nowy lokal, ale ma on dość niefortunny adres. Google maps pokazuje, że miejsce pod tym adresem znajduje się gdzie indziej niż w rzeczywistości. Sprawa była wielokrotnie zgłaszana w opcjach dostępnych w google maps w ciągu ostatniego miesiąca, ale nic się nie zmienia. Przesyłam link do tego adresu: https://www.google.pl/maps/place/Uzdrowiskowa+74/@49.9397279,18.9764464,17z/data=!4m5!3m4!1s0x4716a4...

znacznik powinien wskazać dworzec znajdujący się poniżej.
Czy ktoś z tutaj zgromadzonych jest w stanie poradzić co z tym mogę zrobić?
To dość uciążliwe, bo klienci nie mogą trafić do celu.
Pozdrawiam, Adrianna

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

@Adrianna N

Prosta sprawa, wchodzisz w edycję adresu w Google Moja Firma, przenosisz znacznik w prawidłowe miejsce i zaznaczasz opcję, że adres się nie zmienił przy przenoszeniu znacznika.

Pozdrawiam,

Jacek

Dot.: znacznik w błędnym miejscu po wszukaniu adresu

Nowicjusz ✭

Dziękuje za odpowiedź, ale to niestety dalej nie rozwiązuje problemu. Zarówno adres, jak i znacznik z poziomu mojej lokalizacji są prawidłowe, więc jeśli klient wyszukuje lokal po jego nazwie, znajdzie go bez problemu. Jednak gdy wyszukuje po samym adresie (bez wpisania nazwy lokalu) wtedy mapa pokazuje mu inne miejsce. Fakt, że moja lokalizacja ma prawidłowy adres i znacznik zdaje się nie mieć wpływu znacznik samego adresu. 

Zgłaszanie prośby o przesunięcie znacznika adresu od miesiąca nie przyniosło efektów. Jakieś inne pomysły co z tym dalej zrobić? 

Pozdrawiam,

Adrianna 

Najlepszy Współtwórca

@Adrianna N

Z doświadczenia - w tej chwili okres rozpatrywania zgłoszeń z map to trochę ponad 2 miesiące, prawie 3.

Więc trzeba zaczekać. Można ponowić zgłoszenie.

Pozdrawiam,

Jacek

Dot.: znacznik w błędnym miejscu po wszukaniu adresu

Nowicjusz ✭

O nie Emotikon: Smutny no cóż, dziękuję za odpowiedź. Zatem będę czekać. 

Pozdrawiam,

Adrianna