Obecnie 281 forumowiczów jest online
Obecnie 281 forumowiczów jest online
Forum dla agencji i firm posiadających wiele lokalizacji.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

zmiana adresu dostawy kodu

Nowicjusz ✭

Witam,

Na ulicy Wisniowej 71, 16-300 Augustów posiadamy pokoje do wynajęcia, nie jesteśmy tam zawsze. Zależy mi na tym, aby kod dostępu przyszedł na adres firmowy

Diana Górska-Olszewska

ul. Gospodarska 13

16-420 Raczki (tel.kontaktowy do mnie-właściciel 509972444) czy jest taka możliwość?

Student ✭ ✭

Witaj Diana,

Kod zostanie przesłany pod adres który wymaga weryfikacji. 

List nie wymaga podpisania więc, będzie spokojnie czekał na odbiór w skrzynce na listy. Może ktoś zaufany, kto ma dostęp do skrzynki po prostu przedyktuje Wam kod ? 

Jest jeszcze alternatywna metoda weryfikacji - połączenie telefoniczne ale jest to mniej praktykowana metoda i należy spełnić określone kryteria aby można było użyć tej metody.

Nowicjusz ✭

Nie posiadamy skrzynki na listy, ulotko wrzucane są nam w bramę. Dlatego mam obawy, aby nie zaginęło.

Tel. 697976097 podany jest na Google(tel. męża Mirosław)

a może wybralibyśmy opcję kodu na tel.

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭

A rozważaliście podejście do placówki poczty i poproszenie listonosza który dostarcza Wam pocztę o zatrzymanie listu w placówce i odbiór osobisty przez Was. Nie zawsze, bo zależy to od dobrych chęci drugiej strony, ale może się to udać Emotikon: Szczęśliwy

Dodatkowo tylko nadmienię, jest to forum publiczne, więc zostawienie danych tele - adresowych nie jest do końca właściwa drogą.
Nawet bez tych danych jesteśmy w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie Emotikon: Szczęśliwy