Obecnie 287 forumowiczów jest online
Obecnie 287 forumowiczów jest online
Forum dla agencji i firm posiadających wiele lokalizacji.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

scalenie dwóch lokalizacji obok siebie w jedno konto

Nowicjusz ✭

Witam, czy jest możliwe scalenie 2 miejsc (na mapie są koło siebie) bez straty komentarzy. Konto mniej aktywne (nie ma praktycznie danych) jest widoczne w wyszukiwarkach, a drugie, które firma prowadzi jest aktywne. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: scalenie dwóch lokalizacji obok siebie w jedno konto

Student ✭ ✭ ✭

Tutaj masz powody kiedy ewentualnie Google może przenieść opinie z jednej na drugą wizytówkę.

https://support.google.com/business/answer/3098204?hl=pl

Łukasz B napisali:

Witam, czy jest możliwe scalenie 2 miejsc (na mapie są koło siebie) bez straty komentarzy. Konto mniej aktywne (nie ma praktycznie danych) jest widoczne w wyszukiwarkach, a drugie, które firma prowadzi jest aktywne. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Tomasz Wydra miłośnik SEO i porządków z firmami na mapach Google

Dot.: scalenie dwóch lokalizacji obok siebie w jedno konto

Najlepszy Współtwórca
Witaj,
Jest to możliwe jeśli są to 2 wpisy tej samej firmy lub zachodzą przesłanki wskazane przez Tomka. Proponuję - skontaktuj się z pomocą Google Moja Firma - zaloguj się do Google Moja Firma na komputerze. W lewym, bocznym menu kliknij Pomoc, wtedy z prawej strony otworzy Ci się box na dole którego będziesz mieć dostępne formy kontaktu - na samym dole, pod Kontakt - kliknij Wyślij e-maila. Wypełnij formularz, a tam możesz wybrać Zadzwoń (w godzinach 8-17, w dni robocze) albo wysłać e-mail.

Pozdrawiam,
Jacek