AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 204 forumowiczów jest online
Obecnie 204 forumowiczów jest online
Forum dla agencji i firm posiadających wiele lokalizacji.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

jedna firma wiele sklepów

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

Witam Wszystkich, Zajmuje się profilem firmowych na google+ i opracowałam listę wszystkich naszych salonów (75 miejsc, najczęściej w Galeriach) w Polsce i chciałabym przesłać arkusz do zatwierdzenia.

Jednak mam dwa pytania:

1. kod sklepu - co powinnam wpisać przy każdym sklepie? Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Czy podać numer od 1 do.... Czy podzielić lokalizację województwami i stworzyć osobną numerację dla każdego z nich, np. D1 (dla województwa dolnośląskiego), KP1 (dla kujawsko-pomorskiego.

2. co wstawić w kolumnę oznaczoną 'URL-e strony tego miejsca: URL menu (url_menu)'? ja dodałam adresu stron poszczególnych salonów (mają podstrony na stronie firmowej), ale nie wiem czy dobrze zrobiłam.

Z góry dziękuję za pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: firany m
październik

Magister ✭

Cześć,

Generalnie jeśli chodzi o kod sklepów to ma on ułatwić Ci odszukanie danej wizytówki na Twoim koncie i ułatwić w ten sposób zarządzanie. Wpisz takie kody sklepów, które będą dla Ciebie odpowiednie, natomiast ważne, żeby były wprowadzone. Podsumowując mogą być od 1 do "..." lub odpowiadające województwa D1 (dolnośląskie) itd. Ty decydujesz. Kody sklepów będą widoczne tylko dla Ciebie.

W kwestii URL, możesz wprowadzić linki, które będą przekierowywały bezpośrednio do podstrony dot. poszczególnych lokalizacji, natomiast może być też podany adres url do strony głównej Twojej firmy.

Więcej informacji na temat weryfikacji zbiorczej dostępnych jets tutaj:

https://support.google.com/business/answer/3370250?hl=pl&ref_topic=4596653

Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: firany m
październik

Magister ✭

Cześć,

Generalnie jeśli chodzi o kod sklepów to ma on ułatwić Ci odszukanie danej wizytówki na Twoim koncie i ułatwić w ten sposób zarządzanie. Wpisz takie kody sklepów, które będą dla Ciebie odpowiednie, natomiast ważne, żeby były wprowadzone. Podsumowując mogą być od 1 do "..." lub odpowiadające województwa D1 (dolnośląskie) itd. Ty decydujesz. Kody sklepów będą widoczne tylko dla Ciebie.

W kwestii URL, możesz wprowadzić linki, które będą przekierowywały bezpośrednio do podstrony dot. poszczególnych lokalizacji, natomiast może być też podany adres url do strony głównej Twojej firmy.

Więcej informacji na temat weryfikacji zbiorczej dostępnych jets tutaj:

https://support.google.com/business/answer/3370250?hl=pl&ref_topic=4596653

Pozdrawiam.

Nowicjusz ✭

bardzo dziekuję za odpowiedź!