Obecnie 190 forumowiczów jest online
Obecnie 190 forumowiczów jest online
Forum dla agencji i firm posiadających wiele lokalizacji.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zmiana lokalizacji

Nowicjusz ✭

Witam,

przenieśliśmy firmę z jednego miejsca do drugiego. Niechcący, dla starej lokalizacji utworzyłam dodatkowe konto (wymagające znów weryfikacji). Nie chcemy aby cokolwiek pojawiało się w związku ze stara lokalizacją bo nadal zdarza się że wystawiane są faktury na stary adres (miejscowość ta sama inna ulica  tylko).

Nie wiem co zrobić czy

A)zmienić adres -ale wówczas musze czekać na zweryfikowanie

B) czy usunąć konto- choć właściwie nie wiem czym to skutkuje tak do końca ?

Na dodatek chwilę wcześniej wysłałam ze strony mapy google informację, że firma została przeniesiona-dostałam komunikat że zostanie to zweryfikowane.

Namieszałam chyba za dużo...Co mam zrobić?

Dodam że dopiero zaczęłam tworzyć, weryfikować i użytkować te konta i totalnie jeszcze się gubię  Emotikon: sfrustrowany

Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: PPHU ROMAR R
marca 2017

Zmiana lokalizacji

Najlepszy Współtwórca

@PPHU ROMAR R

Trochę się ostatnio tryb zmienił, jak się zaznaczy "przeniesiona" i jest się właścicielem to chce ją przenieść i trzeba to weryfikować. 

Wygląda na to, że wpis na Kolejowej masz zweryfikowany. Więc go nie ruszaj.

Teraz tak - usuń z panelu stary wpis, a także znajdź stary wpis na Mapach i zaznacz przez zaproponuj zmianę, że miejsce zostało zamknięte. Przez jakiś czas ten stary adres powinien się wyświetlać z oznaczeniem "to miejsce jest zamknięte" aż zniknie z Map po paru tygodniach.

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zmiana lokalizacji

Profesjonalista ✭ ✭

Usuń konto tej przypadkowo utworzonej wizytówki i po sprawie. Starą przenieś i zmień adres na www. Jak dasz nam adres www i adres wizytówki to postaramy Ci się coś więcej poradzić :-).

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Zmiana lokalizacji

Nowicjusz ✭

Adres który już jest nieaktualny to 78-630 Człopa ul. Polna 5, przeniesiony na ul. Kolejową 25A 78-630 Człopa

Mam po prostu usunąć tam gdzie jest "Oznacz firmę jako zamkniętą lub Usunąć ze swojego konta"? Wtedy zniknie  z mojego jakby profilu, ale lokalizacja dalej będzie :-( 

No i właśnie nie wiem jak mam starą przenieść skoro trzeba ją zweryfikować - zdziwiło mnie to trochę, bo jak robiłam to  z adresem w Poznaniu nie było problemu :-(

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: PPHU ROMAR R
marca 2017

Zmiana lokalizacji

Najlepszy Współtwórca

@PPHU ROMAR R

Trochę się ostatnio tryb zmienił, jak się zaznaczy "przeniesiona" i jest się właścicielem to chce ją przenieść i trzeba to weryfikować. 

Wygląda na to, że wpis na Kolejowej masz zweryfikowany. Więc go nie ruszaj.

Teraz tak - usuń z panelu stary wpis, a także znajdź stary wpis na Mapach i zaznacz przez zaproponuj zmianę, że miejsce zostało zamknięte. Przez jakiś czas ten stary adres powinien się wyświetlać z oznaczeniem "to miejsce jest zamknięte" aż zniknie z Map po paru tygodniach.

Pozdrawiam,

Jacek

Zmiana lokalizacji

Najlepszy Współtwórca

@PPHU ROMAR R

Jako "nie właściciel" oznaczyłem Ci, że "Firma przeniosła się" i już taki komunikat się wyświetla na Mapach. Za jakiś czas zniknie, a jak wpisze "Romar Człopa" to i tak wyświetla się nowy adres. Więc chyba o to chodzi? Wywal teraz stary adres z panelu.

Pozdrawiam,

Jacek

Zmiana lokalizacji

Profesjonalista ✭ ✭

Oznacz jako zamkniete na stale :-) w tej sytuacji to bezrożnicy czy zgłosisz jako zamkniete na stale czy jako nieistniejące miejsce.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Zmiana lokalizacji

Nowicjusz ✭

Bardzo dziękuję :-)

Zmiana lokalizacji

Nowicjusz ✭

Usunęłam konto na Polnej, "panowie" z Forum dodali info a przeniesieniu poprzez "zaproponuj zmianę" i będzie dobrze myślę :-)

Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Zmiana lokalizacji

Profesjonalista ✭ ✭

Nie przenoś tej nieaktualnej jak masz już wizytówkę w tamtym miejscu - dojdzie do duplikacji i będzie trzeba te wizytówki scalić.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz