Obecnie 126 forumowiczów jest online
Obecnie 126 forumowiczów jest online
Forum dla agencji i firm posiadających wiele lokalizacji.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zduplikowane lokalizacje i przenoszenie opinii

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

- firma posiadała niezweryfikowana wizytówkę
- firma zmieniała nazwę (długo to trwało)
- w okresie przejściowym została utworzona nowa lokalizacja - wizytówka w Google Moja Firma z nową nazwą i została zweryfikowana
- na tej drugiej lokalizacji pojawiły się opinie
- po zakończeniu procesu zmiany nazwy na podstawowej lokalizacji zostały zmienione dane firmy na nowe ale nie jest zweryfikowana
- teraz są dwie lokalizacje o takim samym adresie i nazwie

- próbowałem usunąć tę podstawową lokalizację ale system straszy że usunie wszystkie dane więc zrezygnowałem
- jak chcę weryfikować tę podstawową z poziomu zarządzania lokalizacjami w Google Moja Firma to pojawia się mapa i okienko: "Ta firma jest podobna do tej, którą chcesz zweryfikować. Czy to Twoja firma?" i tam pojawia się ta zweryfikowana wizytówka. Jak w nią kliknę to pojawia się komunikat "Wizytówka tej firmy juz jest na Twoim koncie".

reasumując są dwie lokalizacje-wizytówki:
- ta podstawowa: nie jest zweryfikowana; powiązne jest z nią konto AdWords Express; statystyki Twojej firmy się nie wyświetlają z powodu braku weryfikacji;  opinie są nieaktywne z powodu braku weryfikacji
- ta dodatkowa: jest zweryfikowana; statystyki Twojej firmy się wyświetlają; są opnie

Chcę rozwiązać problem duplikatu a jednocześnie zachować opinie. Co zrobić?

pozdrawiam,

Jacek

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Kontaktuj się bezpośrednio z pomocą:

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Potrzebujesz-Pomocy-z-Twoja-wizytowka-Google-Moja...

Jeśli dane są takie same to nie powinno być problemów ze sklejeniem wizytówek. Ostatecznie mogą poprosić Cię o dodatkową weryfikację.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Dziękuję za pomoc. Zgłosiłem i czekam na sklejenie.

Pozdrawiam,

Jacek