Obecnie 312 forumowiczów jest online
Obecnie 312 forumowiczów jest online
Forum dla agencji i firm posiadających wiele lokalizacji.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Usunięcie firmy z map - brak telefonu i możliwości odbioru kodu

Nowicjusz ✭

Witam, sprawa wygląda tak. Przenieśliśmy firmę pod inny adres (zmiana lokalu). Nie mam pojęcia kto tworzył wizytówkę parę lat temu, ale jest stworzona pod starym adresem. Aby usunąć ją jest możliwość poprzez pocztę zwykłą bądź numer telefonu. Po przeprowadzce zmieniliśmy operatora telefonu, natomiast w związku z tym, że mamy nowy lokal również nie możemy odebrać poczty pod starym adresem. Jaka jest więc inna możliwość usunięcia przeterminowanej wizytówki? Klienci wpisują nazwę firmy i pokazuje im się błędny adres i telefon.

Nowa, aktualna wizytówka z nowym adresem telefonem itp. jest już stworzona. Chodzi tylko o usunięcie tej starej.

Pozdrawiam.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Karol S
październik

Student ✭ ✭ ✭

Cześć,

W tej sytuacji weryfikacja starej lokalizacji raczej nie przejdzie pomyślnie no bo firmy pod starym adresem już po prostu nie ma i nie będziecie mieli możliwości odebrania kodu. Jeżeli macie już zweryfikowaną wizytówkę dla nowej lokalizacji to skontaktuj się z supportem Google Moja Firma
z informacją, że firma przeniosła się i na Mapach Google istnieje stara lokalizacja.

Pozdrawiam!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Karol S
październik

Student ✭ ✭ ✭

Cześć,

W tej sytuacji weryfikacja starej lokalizacji raczej nie przejdzie pomyślnie no bo firmy pod starym adresem już po prostu nie ma i nie będziecie mieli możliwości odebrania kodu. Jeżeli macie już zweryfikowaną wizytówkę dla nowej lokalizacji to skontaktuj się z supportem Google Moja Firma
z informacją, że firma przeniosła się i na Mapach Google istnieje stara lokalizacja.

Pozdrawiam!

Najlepszy Współtwórca

Znajdź wpis na Mapach. Kliknij Zaproponuj zmianę i wybierz powód usunięcia.

Pozdrawiam,

Jacek