Obecnie 170 forumowiczów jest online
Obecnie 170 forumowiczów jest online
Forum dla agencji i firm posiadających wiele lokalizacji.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Skasowanie poprzedniej lokalizacji

Nowicjusz ✭

Witam mam dosc trudne pytanie. Chciałbym skasowac moja poprzednia wizytówke z poprzedniego miejsca. jak mógłbym to zrobic?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Usuń z panelu i usuń z map poprzez Zaproponuj zmianę.

Pozdrawiam,

Jacek

MCS
Student ✭ ✭

Niestety to tak nie działa, nawet jak zaproponujesz zmianę to miejsce będzie oznaczone jako zamknięte.

Najlepszy Współtwórca

@MCS

Tak to działa. Miejsce oznaczone jest jako zamknięte, ale przeważnie po kilku tygodniach znika potem z Mapy jeśli nikt przy tym miejscu nie grzebie.

Pozdrawiam,

Jacek

MCS
Student ✭ ✭

Nigdy nie musiałem tego używać. Pól roku temu po raz pierwszy musiałem coś usunąć z map. Od tego czasu nic nie było zmienione na wizytówce i nadal wisi. Więc mój przypadek może jest jakimś wyjątkiem od reguły Emotikon: Szczęśliwy

W związku z tym, że firma, która nie chciała aby jej nazwa była widoczna, więcej mniej więcej 1-2 tyg temu w końcu coś na wizytówce zmieniłem, więc przerwałem ten czas od ostatniej zmiany. Zobaczymy teraz ile powisi.

Najlepszy Współtwórca

@MCS

Jeśli firma istnieje i można do niej wejść "z ulicy", tylko nie chcą by była widoczna, to marnie to widzę. Ktoś dostanie do weryfikacji "Czy firma istnieje", parę osób to potwierdzi i nic z tego nie wyjdzie.

Pozdrawiam,

Jacek

MCS
Student ✭ ✭

Źle odczytałeś co napisałem. Wizytówka od stycznia oznaczona jest jako zamknięta.