Obecnie 210 forumowiczów jest online
Obecnie 210 forumowiczów jest online
Forum dla agencji i firm posiadających wiele lokalizacji.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Podwójna strona, lokalizacja firmy

N/A
# 1
N/A

Apartamenty ,,U Macieja" Rymanów Zdrój. ul.Słoneczny Stok 16 38-481 Rymanów Zdrój

Witam, miałam kiedyś u Państwa  adres firmy. Nie umiałam zmienić danych i założyłam nowy adres. W związku z moją niekompetencją widnieją dwie lokalizacje jednej i tej samej firmy. Chciałabym scalić te dwa adresy, strony, lub usunąć mniej aktywną. Dalej dodaje zdjęcia, opisy, ale nie wiem czy przez to zwiększam widoczność i to której strony. Proszę zróbcie to za mnie i połączcie te dwa adresy. Pozdrawiam Małgorzata Czyż 

Podwójna strona, lokalizacja firmy

Magister ✭

Witam,

Z opisywanego problemu wynika, że na Mapach Google istnieją 2 wizytówki tej samej firmy pod tym samym adresem z czego jednym z nich zarządzasz. W tej sytuacji sugeruję skontaktować się z wsparciem Google Moja Firma (nie na forum bo tu nie ma pracowników Google) z prośbą o rozwiązanie zaistniałego problemu. Kliknij w panelu Google Moja Firma po lewej stronie w zakładkę "pomoc", następnie "potrzebujesz dodatkowej pomocy"(widoczna po prawej stronie) wybierz temat i powinna pojawić Ci się opcja kontaktu z tym działem.

Pozdrawiam.