Obecnie 229 forumowiczów jest online
Obecnie 229 forumowiczów jest online
Forum dla agencji i firm posiadających wiele lokalizacji.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Mam kod dla nowej lokalizacji - system chce wysłać nowy do innej firmy

Nowicjusz ✭

Witam Wszystkich,

Mam kod. Chcę ustawić nową lokalizację bo wynająłem biuro i tam powinny kierować Google Maps.

Niestety chcąc użyć kodu z kartki i zweryfikować - system sugeruje mi wysłanie nowej kartki z kodem i tu uwaga: nie na mój adres, tylko do firmy obok na Puławskiej 405 a nie na Puławską 405A gdzie mam biuro.

Tak - po kilku próbach wejścia na mój adres prawdopodobnie kliknąłem przez przypadek ten zły adres i dlatego system zgłupiał. 

Błagam o pomoc bo zaraz osiwieję ;-)

Pozdrawiam tomek

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Student ✭ ✭ ✭

Cześć,

Jeżeli dodałeś nową lokalizację i po zamówieniu kartki z kodem dokonywałeś jakichś edycji na wizytówce np. adres to mogłeś sprawić, że będzie trzeba jeszcze raz przesłać prośbę o wysłanie kartki bo otrzymany kod raczej nie zadziała tym bardziej, że pewnie na wizytówce nie ma już przycisku "wpisz kod" tylko "zweryfikuj teraz".

Spróbuj poprawić adres na wizytówce na właściwy i zamów kod weryfikacyjny jeszcze raz. Nie dokonuj zmian po zamówieniu kodu.

Pozdrawiam.

Najlepszy Współtwórca

Czy dobrze zrozumiałem, że kod dostałeś na stary adres i chcesz go użyć ponownie na nowym adresie?

Kod jest ważny tylko przez 30 dni. Jeśli zmieniłeś w międzyczasie adres może zajść konieczność ponownej weryfikacji kodem. Zamówienie kolejnego kodu anuluje kod poprzedni. Tak to działa.

Pozdrawiam,

Jacek