Obecnie 233 forumowiczów jest online
Obecnie 233 forumowiczów jest online
Forum dla agencji i firm posiadających wiele lokalizacji.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kompletne usunięcie adresu na mapach Google - wył. z administrowania

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

Chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób można oznaczyć lokalizację na mapie (firma ma ich 3) jako nieaktywną? Dowiedziałem się, że należy oznaczyć ją jako zamkniętą ale wcześniej usunąłem ją z administrowania, myśląc, że zniknie. Niestety dalej jest aktywna na mapach, a ja już do niej nie mam dostępu. Co zrobić, aby oznaczyć ją jako zamkniętą? Nie mogę nigdzie znaleźć telefonu do supportu Google w tej sprawie.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Profesjonalista ✭ ✭

Czasami trzeba poczekać kilka godzin. Czasami jednak kilka dni. Daj linka to postaramy się to przyspieszyć.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Dot.: Kompletne usunięcie adresu na mapach Google - wył. z administrow

Najlepszy Współtwórca

@Sklep r

Usunięcie z administrowania to tylko usunięcie z administrowania. Oprócz tego otwórz mapy, znajdź firmę, kliknij Zaproponuj zmianę, potem Ta firma jest zamknięta i zaznacz, że firma jest zamknięta. Jeśli potwierdzi to parę osób, to firma będzie się wyświetlać najpierw z informacją Ta firma jest zamknięta, a po jakimś czasie zniknie całkiem.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Witam, również podpinam się pod temat. Jestem właścicielem firmy i nie chcę aby ona widniała na mapach google, dlaczego musi to zaakceptować kilka osób by nie widniała ona na mapach google 

Profesjonalista ✭ ✭

@Paweł G Jeśli firma jest otwarta i funkcjonuje, to nawet jej usunięcie nie daje gwarancji jej powrotu. Dlaczego chcesz aby firma zniknęła?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Usunięcie firmy z map Google ze względu na opinie powodujące słaby obrót w firmie. Interesuje mnie usunięcie opiniowania mnie, ponieważ nie zgadzam się na to. Potrzebuje kontaktu, jakiś numer bądź e-mail do supportu Google. Dziękuje 

Dot.: Kompletne usunięcie adresu na mapach Google - wył. z administrow

Najlepszy Współtwórca

@Paweł G

Jak usuniesz to i tak Ci firmę ktoś doda. W końcu jest dostępna firma publicznie, jest w publicznych rejestrach. Można wejść z ulicy. Na recenzje możesz odpowiedzieć jako zweryfikowany właściciel. Kontakt z pomocą Google Moja firma możesz także mieć dopiero jako właściciel wizytówki z panelu Google Moja Firma.

Pozdrawiam,

Jacek