Obecnie 307 forumowiczów jest online
Obecnie 307 forumowiczów jest online
Forum dla agencji i firm posiadających wiele lokalizacji.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dublowanie się adresów

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

chcę zbiorczo zarządzać lokalizacjami firmy. Do tej pory każda nowa lokalizacja zakładała swoją wizytówkę osobno, teraz chciałabym móc zbiorczo zaimportować arkusz kalkulacyjny z wszystkimi adresami. Jakich trudności mogę się spodziewać? Czy adresy będą się dublować? Czy można przenieść opinie ze starych wizytówek do nowych?

Dziękuję za odpowiedź,

Dublowanie się adresów

Magister ✭

Witam,

Pytanie czy te wizytówki, które obecnie są zweryfikowane są na innych kontach, czy są pod jednym kontem ale aktualnie zweryfikowane jako pojedyncze wpisy a nie zbiorczo?? oraz czy wszystkie te wizytówki dotyczą jednej firmy?

Pozdrawiam.

Dot.: Dublowanie się adresów

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Wizytowki sa zweryfikowane, ale na innych kontach. Wszystkie dotycza innej firmy. Czy jest jakis sposob, zeby juz zweryfikowana wizytowke moc podpiac pod nowe konto?

Dublowanie się adresów

Magister ✭

Cześć,

Jeżeli są to wizytówki, które dotyczą różnych firm to w tej sytuacji nie będziesz mogła ich zbiorczo zweryfikować. Tego typu weryfikacja możliwa jest dla jednej firmy, która posiada minimum 10 lokalizacji (np. McDonald's, KFC, itp.). 

W kwestii podpięcia pod jedno konto jeżeli masz dostęp do tych adresów e-mail, na których są wizytówki możesz przenieść je na swoje konto postępując zgonie z wskazówkami w poniższym linku:

- https://support.google.com/business/answer/3415281?hl=pl

Pamiętaj, że jak prześlesz zaproszenie do zarządzania wizytówką to trzeba je zaakceptować wchodząc do skrzynki e-mail (na zaproszone konto) i trzeba kliknąć w link w wiadomości, którą dostaniesz.

Jeżeli jednak nie masz dostępów do tych e-mail i nie wiesz kto posiada te dostępy to wtedy trzeba wystąpić z prośbą o przeniesienie praw własności do wizytówki i w tym celu postępuj zgodnie z poniższymi wytycznymi:

- https://support.google.com/business/answer/4566671?hl=pl

Powodzenia.

Dublowanie się adresów

Nowicjusz ✭

Bardzo dziękuję!

Dublowanie się adresów

Magister ✭

Bardzo proszę Emotikon: Szczęśliwy