Obecnie 298 forumowiczów jest online
Obecnie 298 forumowiczów jest online
Forum dla agencji i firm posiadających wiele lokalizacji.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dodawanie w nazwie firmy lokalizacji

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witajcie,

mam pytanie, może banalne ale jednak mam z tym problem. Ponieważ mamy 39 punktów, w samej warszawie 13 w nazwie firmy dodajemy ulicę lub dzielnicę, np. Firma Warszawa Ostrobramska, aby klienci dodawali opinie na temat konkretnego oddziału. Co 2 dni musimy weryfikować nazwy, bo Google nam poprawia na Firma. Rozumiem, że takie maja wytyczne, ale my nawet na stronie internetowej pokazujemy nazwy oddziałów: Firma Warszawa Ostrobramska. Czy macie jakiś pomysł jak to rozwiązać? Lub kontakt mailowy do GMF?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dodawanie w nazwie firmy lokalizacji

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Jeślinie używacie odrębnych nazw na co dzień, np. "brandując" tak swoje oddziały, tylko używacie ich tylko w internecie do celów SEO/komentarzy to niestety ale to narusza wytyczne nazewnicze Google: https://support.google.com/business/answer/3038177

 

Zabronione w nazwie:

 

Informacje o lokalizacji, takie jak okolicamiasto lub nazwa ulicy, chyba że stanowią część konsekwentnie wykorzystywanej i znanej w świecie rzeczywistym nazwy firmy. Nazwa Twojej firmy nie może zawierać adresu ani wskazówek dojazdu.

  • nieakceptowane: „KFC przy Alei Wolności”, „Bankomat PKO BP – ul. Marszałkowska 5A – przy wjeździe na parking”, „Bal na Ślusarskiej”;
  • akceptowane: „Hotel Polo Poznań”, „Bankomat PKO BP”, „Bal”, „Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu”.

 

Spójność nazw

Wszystkie lokalizacje firmy w tym samym kraju muszą mieć jednakową nazwę. Np. wszystkie lokalizacje firmy Komputronik powinny mieć nazwę „Komputronik”, a nie „Komputronik Centrum” lub „Komputronik w Poznaniu”.

 

 

Kontakt:

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Potrzebujesz-Pomocy-z-Twoja-wizytowka-Google-Moja...

 

Pozdrawiam,

Jacek