Obecnie 337 forumowiczów jest online
Obecnie 337 forumowiczów jest online
Forum dla agencji i firm posiadających wiele lokalizacji.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dodatkowa lokalizacja firmy

Nowicjusz ✭

Witam, mam kilka lokalizacji firmy. Dotychczas w Google Moja firma istnieje pierwsza, ta najstarsza. Czy mogę dodać kolejne lokalizacje poprzez zakładkę Utwórz wpis a następnie Dodaj nową lokalizację? Czy wówczas będą widoczne wszystkie lokalizacje czy też zmienię dotychczasową? 

Student ✭ ✭ ✭

Cześć,

Jeśli Twoja firma otworzyła kolejne lokalizacje to oczywiście możesz dodać wizytówki i wybierasz wtedy opcję "dodaj lokalizację" o której wspomniałeś. Pojawi Ci się Mapka z panelem do dodawania informacji o firmie i tam wprowadzaj dane firmy.

Pamiętaj, że Google może podpowiadać/pytać o istniejącą lokalizację firmy dlatego zignoruj tę podpowiedź i przejdź do dalszych kroków związanych z tworzeniem wizytówki w nowej lokalizacji. Jak będziesz miał problem to napisz co się działo na jakim etapie  itd.

Pozdrawiam.

Nowicjusz ✭

Witam, dziękuję za wsparcie. Dodałem i zweryfikowałem lokalizację. Niestety, w panelu zarządzania jest nadal oddział wrocławski. Brak poznańskiego. Może należy odczekać chwilę? Poza tym, po zaktualizowaniu godzin pracy (różne w różne dni) te godziny nie pojawiają się już w panelu ...

Student ✭ ✭ ✭

Cześć,

Generalnie po stworzeniu wizytówki powinna być ona widoczna od razu na koncie. Możliwe, że logując się do konta Google Moja Firma kieruje Cię do tej wizytówki, którą miałeś wcześniej na stworzoną. Jak się zalogujesz to kliknij w trzy poziome kreski w lewym górnym rogu panelu i wybierz "wszystkie lokalizacje" wtedy pojawią Ci się wszystkie wizytówki na koncie. Upewnij się też, czy nie stworzyłeś wizytówki przypadkowo na jakimś innym adresie e-mail.

Co do godzin pytanie gdzie dokładnie ich nie widzisz ? Po kliknięciu w przycisk "edytuj" na wizytówce powinieneś zobaczyć czy ustawione przez Ciebie godziny otwarcia są widoczne czy nie, odszukaj firmę na Mapach Google i zobacz czy tam też widać godziny otwarcia, jeśli nie spróbuj dodać jeszcze raz.

Pozdrawiam.