AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 138 forumowiczów jest online
Obecnie 138 forumowiczów jest online
Zadaj pytanie na temat ustawień filtrów i problemów z używaniem filtrów w raportach Analytics. Naucz się, jak rozpoznać niechciany ruch i jak go zredukować na swoim koncie Analytics.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

problem z danymi po zastosowaniu filtra na identyfikator URI żądania

Nowicjusz ✭ ✭

Proszę o pomoc w ustawieniu widoku dla niemieckojęzycznej wersji naszej strony. Mamy stronę, załóżmy, że www.xyz.pl, na której użytkownicy mogą wybrać język, po wyborze języka adres zmienia się na www.xyz.pl/de/

Dane dla wersji niemieckojęzycznej chciałabym śledzić w nowym widoku danych, ale podpiętym do tej samej usługi, co strona www.xyz.pl. W widoku dla niemieckojęzycznej wersji nałożyłam filtr, który uwzględnia 'identyfikator URI żądania' o wzorcu ^/de/

Ruch dla wersji niemieckojęzycznej zlicza się poprawnie (sesje, użytkownicy itp.), statystyki 'na żywo' również pokazują wszystkie dane, niestety nie pojawiają się żadne dane w raporcie 'zawartość witryny'. Nie widać żadnej strony, którą odwiedzali użytkownicy (mimo, iż w raportach na żywo raport 'zawartość witryny' pokazuje strony, na których obecnie przebywają użytkownicy; podobnie w raporcie 'strony zdarzeń' są one pokazywane). Proszę o podpowiedź co może być ustawione niepoprawnie, gdyż już nie wiem, gdzie szukać błędu.

problem z danymi po zastosowaniu filtra na identyfikator URI żądania

Nowicjusz ✭ ✭

Link do strony to przypadek, chciałam pokazać tylko schemat w jaki sposób jest zbudowany URL niemieckojęzycznej strony. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu Emotikon: Szczęśliwy