Obecnie 350 forumowiczów jest online
Obecnie 350 forumowiczów jest online
Zadaj pytanie na temat ustawień filtrów i problemów z używaniem filtrów w raportach Analytics. Naucz się, jak rozpoznać niechciany ruch i jak go zredukować na swoim koncie Analytics.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Usunięcie testowych zdarzeń

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam,

Ustawiłem na stronie linki ustawiając na nich utm_source, utm_medium i utm_campaign. Testowałem różne nazewnictwo i teraz mam stare, własne, nieprawidłowo nazwane zdarzenia w Google Analytics.

Czy jest jakiś sposób na usunięcie tych zdarzeń? Czy jedyny sposób to skorzystanie z filtru?

Pozdrawiam

Konrad Gładkowski

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Konrad G
września 2015

Dot.: Usunięcie testowych zdarzeń

Wschodząca Gwiazda
Nie ma takiej możliwości o której piszesz. A skonfigurowanie filtru spowoduje jedynie, że nowe dane, które spływają do danego widoku będą filtrowane, natomiast filtr nie ma wpływu na dane historyczne - czyli to co zostało już zarejestrowane.
Dlatego lepiej o takich sprawach pomyśleć wcześniej i albo testować na zupełnie oddzielnej usłudze, albo odpowiednio przygotować widoki danych konfigurując odpowiednie filtry.
Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Konrad G
września 2015

Dot.: Usunięcie testowych zdarzeń

Wschodząca Gwiazda
Nie ma takiej możliwości o której piszesz. A skonfigurowanie filtru spowoduje jedynie, że nowe dane, które spływają do danego widoku będą filtrowane, natomiast filtr nie ma wpływu na dane historyczne - czyli to co zostało już zarejestrowane.
Dlatego lepiej o takich sprawach pomyśleć wcześniej i albo testować na zupełnie oddzielnej usłudze, albo odpowiednio przygotować widoki danych konfigurując odpowiednie filtry.
Tomasz Ciepłucha