AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 202 forumowiczów jest online
Obecnie 202 forumowiczów jest online
Zadaj pytanie na temat ustawień filtrów i problemów z używaniem filtrów w raportach Analytics. Naucz się, jak rozpoznać niechciany ruch i jak go zredukować na swoim koncie Analytics.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Drastyczny spadek wyswietleń

Nowicjusz ✭

Cześć. To moje pierwsze pytanie tu na tym forum i za razem chcę się przywitać.

Dziś rano zbladłem. Potem pocisnęła się na usta k..wa . Moje statystyki strony samzobacz.pl padły na przysłowiowy pysk. I nie wiem co jest tego powodem. Zobaczcie proszę. Nie rozumiem w analytics wyglądają inaczej niż w adsense. O co chodzi nie wiem proszę was o pomoc.Zrzut ekranu 2014-08-21 o 18.20.04.png

Zrzut ekranu 2014-08-21 o 18.20.43.png

Odpowiedź eksperta 3verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: darmowe a
września 2015

Dot.: Drastyczny spadek wyswietleń

Wschodząca Gwiazda
Wyłącz wtyczkę "WP-Super-Cache" i zobacz w Analytics'ie czy widzisz siebie na żywo. Widać, że ucina Ci kod html i prawdopodobnie ucięło Ci również kod GA, który nie zbiera danych.

Adaśko

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca

Nie zmieniałeś niczego na stronie pod względem kodu analytics. Ja go wręcz nie znajduję.

Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca
Nie masz na stronie kodu Google analytics Emotikon: Smutny
Może przy jakiejś aktualizacji lub innych działaniach został usunięty.

Nowicjusz ✭

Jakiś mikro ruch jest, więc to chyba nie sprawa kodu analytics. Zabieram się do przeglądania WP za kodem śledzenia. Może strona trafiła gdzieś do kosza google? Nie znam się na tym totalnie, biorę na logikę ale nie wiem za co miała by trafić na filtry bo tak się to chyba nazywa. Aż mi się nie chce pisać jak widzę dziś wynik 2 - 4 odsłony na dzień i to w "tłusty dzień". Można się załamać.

Zrzut ekranu 2014-08-21 o 18.55.41.png

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: darmowe a
września 2015

Wschodząca Gwiazda
Wyłącz wtyczkę "WP-Super-Cache" i zobacz w Analytics'ie czy widzisz siebie na żywo. Widać, że ucina Ci kod html i prawdopodobnie ucięło Ci również kod GA, który nie zbiera danych.

Adaśko

Nowicjusz ✭

Wyłączyłem WP-Super-Cache i jak sądzę widzę siebie w GA. Emotikon: Szczęśliwy Chyba to jest rozwiązanie problemu.  Co polecasz zamiast WP-Super-Cache lub co zrobić by używać (naprawić) plugin wspomagający. Bo moje wyniki w pagespeed są tragiczne. A nie chcę dostać bana w google za szybkość ładownia strony. Wielkie dzięki za pomoc, wszelaka mile widziana.

Zrzut ekranu 2014-08-21 o 19.40.49.png

Wschodząca Gwiazda
Nie musisz używać WP-Super-Cache, bo dziś bazy MySQL mają cachowanie i strona oparta na zapytaniach do bazy danych chodzi szybciej niże oparta na pobieraniu zawartości z plików Zostaw wyłączone i nie odczujesz różnicy, a problemów będzie mniej.

Adaśko