Obecnie 333 forumowiczów jest online
Obecnie 333 forumowiczów jest online
Zadaj pytanie na temat ustawień filtrów i problemów z używaniem filtrów w raportach Analytics. Naucz się, jak rozpoznać niechciany ruch i jak go zredukować na swoim koncie Analytics.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak możliwości dodania nowego filtru do widoku danych w GA

Nowicjusz ✭

Witam

Otrzymałem dostęp do konta GA po firmie, która się tym do tej pory zapisywała. Teoretycznie nadali pełen dostęp administracyjny dla mojego konta. Mogę nadawać, zabierać uprawnienia użytkownikom. Mam jednak problem z utworzeniem filtrów.

Klikam FILTRY i widzę jedynie możliwość przypisania filtru. Na innych domenach/kontach nie mam problemu utworzyłem sobie wybrane filtry. Tutaj nie jestem w stanie tego wykonać. Czy to jest kwestia jeszcze ustawień po mojej stronie czy nie otrzymałem jakiś dodatkowych uprawnień (jeśli tak to jakich ?)

Bez tytułu.png

Dzięki za pomoc

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
stycznia 2017

Magister ✭

To oznacza, że dostałeś dostęp administracyjny do usługi lub widoku. Żeby móc tworzyć nowe filtry musisz mieć dostęp administracyjny do całego konta.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Wszystko wskazuje na zbyt niski poziom uprawnien. Powinienes miec tryb Edytuj

Dot.: Brak możliwości dodania nowego filtru do widoku danych w GA

Nowicjusz ✭

Witam

To samo powiedziałeś na szkoleniu ;-) ale potrzebuję jakoś nazwać uprawnienia, których mam za mało. Na razie wskazują, że nadali uprawnienia administracyjne. 

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
stycznia 2017

Magister ✭

To oznacza, że dostałeś dostęp administracyjny do usługi lub widoku. Żeby móc tworzyć nowe filtry musisz mieć dostęp administracyjny do całego konta.

Najlepszy Współtwórca

Dokladnie tak jak napisalem Pawel. Musisz poprosic o przypisanie dostepu dla Ciebie na poziomie Konta. Najlepiej tryb Edytuj.