AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 260 forumowiczów jest online
Obecnie 260 forumowiczów jest online
Zadaj pytanie na temat ustawień filtrów i problemów z używaniem filtrów w raportach Analytics. Naucz się, jak rozpoznać niechciany ruch i jak go zredukować na swoim koncie Analytics.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Analytics przestał mi śledzić stronę

Nowicjusz ✭

Cześć, mam problem ok 1h temu Analytics przestał mi śledzić stronke. Nic nie zmieniałem w kodzie. Miał ktoś podobny problem?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Paweł W
września 2015

Dot.: Analytics przestał mi śledzić stronę

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Pomimo, że dane pojawiają się w Analytics dość szybko niektóre z nich spływają z opóźnieniem i dopiero wtedy są wiarygodne. Odczekaj minimum 24 godziny i wybierz odpowiedni zakres dat. 

Na pewno to nie jest problem po stronie Analytics. Panel stanu tutaj.

W międzyczasie możesz sprawdzić stan śledzenia, klikając Administrator (prawy-górny róg):

sledze.jpg

Powinien wskazywać na odbieranie danych:

sledze3.jpg

Jeżeli widzisz inny stan, napisz na forum.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

[ Edytowane ]
Magister ✭

Ale mówisz o zakładce: "Czas rzeczywisty" ? czy o innych danych ?  tu możesz więcej o tym przeczytać: https://support.google.com/analytics/answer/1638635?hl=pl Zacytuje fragment: "

Raporty w czasie rzeczywistym a widoki

Raporty w czasie rzeczywistym odzwierciedlają dane widoku. Jeśli dane wyglądają na nieprawidłowe, sprawdź, jakie filtry są stosowane w widoku. Przy debugowaniu implementacji kodu śledzenia upewnij się, że korzystasz z niefiltrowanego widoku.

Pamiętaj, że odzwierciedlenie w raportach w czasie rzeczywistym zmian wprowadzonych w widokach może potrwać nawet kilka godzin. Staramy się ograniczyć to opóźnienie...."

Jestem uzależniony od AdWords i Analytics

Nowicjusz ✭
Czas rzeczywisty nie działa. Nie mam żadnego filtrowania, skryptu śledzenia nie zmieniałem.
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Paweł W
września 2015

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Pomimo, że dane pojawiają się w Analytics dość szybko niektóre z nich spływają z opóźnieniem i dopiero wtedy są wiarygodne. Odczekaj minimum 24 godziny i wybierz odpowiedni zakres dat. 

Na pewno to nie jest problem po stronie Analytics. Panel stanu tutaj.

W międzyczasie możesz sprawdzić stan śledzenia, klikając Administrator (prawy-górny róg):

sledze.jpg

Powinien wskazywać na odbieranie danych:

sledze3.jpg

Jeżeli widzisz inny stan, napisz na forum.