Obecnie 282 forumowiczów jest online
Obecnie 282 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

"Niewielki" problem z egzaminem AdWords sieć reklamowa

Nowicjusz ✭ ✭

Hej, 

mam taki niewielki problem Emotikon: Szczęśliwy 

Chodzi o to, że w agencji w której pracuję mam konto MCK, profil w Google Partners etc. Chciałem uzyskać certyfikat AdWords, w tym celu zdałem Egzamin Podstawowy i zacząłem się przygotowywać do kolejnych. 

Dodatkowo, mam też "prywatny" nieużywany profil w Google Partners na którym "treningowo" przystępowałem do egzaminów. I przystąpiłem treningowo do Zaawansowanej Sieci Reklamowej i ją zdałem. Czy da się przenieść ten egzamin po nr. referencyjnym czy jakoś inaczej do mojego głównego, agencyjnego konta? Nie mam weny drugi raz podchodzić do tego egzaminu, bo boję się, że będę go wtedy zdawał w nieskończoność Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedź eksperta 3verified_user

Dot.: "Niewielki" problem z egzaminem AdWords sieć reklamowa

Najlepszy Współtwórca
Zerknij tutaj https://support.google.com/partners/answer/3154326?hl=pl
i tutaj https://support.google.com/partners/answer/3126965 gdzie w sekcji Certyfikacja mówią jasno, że do profilu firmowego musi być podczepiony chociaż jeden pracownik, który ma certyfikację...

Więc wystarczy, że połączysz z profilem firmowym swój profil osobisty. Wtedy Twój główny profil firmowy powinien otrzymać Partnera Google.

Bo ty zdając egzamin zaawansowany masz certyfikację.
Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca
Po kontakcie z obsluga Google Partners istaniala mozliwosc scalenia kont i tym samym wynikow. Sprobuj sie skontaktowac w tej sprawie, zebys mial porzadek z kontami Emotikon: Szczęśliwy

Wschodząca Gwiazda
Marcin - zdałeś raz, zdasz i drugi. A jak nie to znaczy, że masz jakieś braki jeszcze i powinieneś się podszkolić Emotikon: Szczęśliwy
Tak czy siak, drugie podejście do egzaminu w krótkim czasie powinno być prostsze.
Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭ ✭
Pokombinuję z tym, albo rzeczywiście podejdę do egzaminu jeszcze raz Emotikon: Szczęśliwy

Student ✭ ✭
Za drugim razem zdaje się nawet 2x szybciej Emotikon: Mrugający
Krzysztof Marzec