Obecnie 233 forumowiczów jest online
Obecnie 233 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

akademia google partners dla osób indywidualnych

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam, Założyłam profil na google partners, nie powiązałam go z firmą, bo póki co chciałabym wziąść udział w szkoleniach jako osoba indywidualna. Czy będę miała do tego prawo jak pojawią się terminy szkoleń, czy najpierw muszę przynależeć do jakiejś agencji?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: akademia google partners dla osób indywidualnych

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Pomyłka.

Magister ✭
Nie chodzi o egzaminy tylko o Akademię Google (http://www.akademiagooglepartners.pl) Ogólnie chyba są jakieś opóźnienia bo nadal nie ma agendy dla Gdańska i Wrocławia. Akademia skierowana jest dla pracowników agencji SEM. Jeśli bardzo Ci zależy na tym szkoleniu, odezwij się na PRIV.

Najlepszy Współtwórca

Jeszcze chwila cierpliwości i będzie agenda.

W ustawienich panelu jest możliwość wyboru "samozatrudnienie" "freelancer "czy coś w tym rodzaju zamiast połączenia z agencją.

Pamiętam, że był ktoś na szkoleniu certyfikacyjnym kto miał tak ustawione, czyli został zaakceptowany przez Google.

Jak pojawi się agenda wyślij zapytanie (teraz nie działa kontakt).

Nowicjusz ✭

Nowicjusz ✭
Właśnie, chyba nie ma możliwości takiego ustawienia. Nie połączenie z agencją skutkuje nie wypełnieniem profilu w 100% ( mój jest przez to wypełniony w 90%). Dlatego zastanawiam się, czy nie będzie problemu przy rejestracji na szkolenie.

Najlepszy Współtwórca

Przepraszam, w ostatniej aktualizacji pewnie nastąpiła zmiana.

Brak wypełnionego w 100% profilu "wyłącza" nawet już uzyskany certyfikat do czasu uzupełnienia.

Zaczekaj w takim razie na nową agendę. A ja zgłaszam, że nie działa kontakt na stronie Akademii.

Nowicjusz ✭
Ok, dziękuję za odpowiedź.

Nowicjusz ✭

ja ide na szkolenie i nie mam polaczonego profilu z firma

Nowicjusz ✭
Witam, jestem zainteresowany kursem praktycznym Akademii Google Partners, które odbedzie się w marcu we Wrocławiu, niestety nie mam jeszcze strony internetowej i dlatego profil mam wypełniony w 90%. Czy mógłby mi pan pomóc, pozdrawiam Marek

Najlepszy Współtwórca
Te szkolenia są tylko dla osób, których konta powiązane są z kontem agencji.
Nie mamy na to wpływu. Takie są teraz zasady Akademii.