Obecnie 258 forumowiczów jest online
Obecnie 258 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Szkolenie Certyfikacyjne Google AdWords i Analytics

Student ✭
Witam, Czy można zapisać się na wszystkie 3 bloki szkolenia Certyfikacyjnego Google AdWords i Analytics? Mam na myśli szkolenie w Wrocławiu 13.05.2014. Czy będę się w ogóle do niego kwalifikował? Mam profil indywidualny wypełniony na 100% i połączony ze swoją firmą. Co jeśli do tego czasu zdam egzamin z podstaw AdWords? Nie będę mógł wziąć udziału w 1 bloku?
Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Piotr T
września 2015

Dot.: Szkolenie Certyfikacyjne Google AdWords i Analytics

Najlepszy Współtwórca
Witaj Piotrek,

Dzieki za pytanie. Bede jednym z Trenerow prowadzacych tego dnia.

Od razu musze Tobie napisac, ze 3 egzaminy pod rzad w jeden dzien, dla jednej osoby to ogromne wyzwanie. Zwlaszcza ze poziom trudnosci bedzie rosl z kazdym rowiazanym testem. Jesli zdasz egzamin z podstaw to nie mam sensu, zebys przychodzil na pierwszy blok, ale nie mniej jednak jestes mile widziany Emotikon: Szczęśliwy

Do zobaczenia!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Piotr T
września 2015

Najlepszy Współtwórca
Witaj Piotrek,

Dzieki za pytanie. Bede jednym z Trenerow prowadzacych tego dnia.

Od razu musze Tobie napisac, ze 3 egzaminy pod rzad w jeden dzien, dla jednej osoby to ogromne wyzwanie. Zwlaszcza ze poziom trudnosci bedzie rosl z kazdym rowiazanym testem. Jesli zdasz egzamin z podstaw to nie mam sensu, zebys przychodzil na pierwszy blok, ale nie mniej jednak jestes mile widziany Emotikon: Szczęśliwy

Do zobaczenia!

Student ✭
Witaj Macieju,

To muszę chyba troszkę dopytać, bo być może źle zrozumiałem ideę tego szkolenia. Czy jest to samo szkolenie przygotowujące do egzaminu? Czy szkolenie przygotowujące do egzaminu plus pod koniec każdego bloku egzamin z danego materiału?

Student ✭
Witam,

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć kiedy pojawi się agenda do szkoleń certyfikacyjnych Google AdWords we Wrocławiu oraz potrafi odpowiedzieć na moje pytania postawione w poprzednim poście?

Najlepszy Współtwórca
W ubiegłym roku wyglądało to tak, że na 1 dzień przypadał 1 egzamin i było więcej niż pół dnia na powtórkę. Trudno powiedzieć jak to będzie zorganizowane przy 3 egzaminach w jednym dniu. Agendy musisz wypatrywać na stronie Akademii to jedyne oficjalne źródło.

Student ✭
Czyli każdy blok kończy się egzaminem tak?

Najlepszy Współtwórca

Zrzut ekranu 2014-03-09 o 22.56.19.png

Dokładnie tak, to są szkolenia podczas, których zdaje się egzaminy.