Obecnie 210 forumowiczów jest online
Obecnie 210 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Status kwalifikowanego specjalisty

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Witam,

Dawniej zdawało się egzaminy poprzez stronę google.starttest.com- była tam możliwośc ustawienia swojej publicznej strony i można było wyświetlać się jako specjalista, wyszukiwarka nadal działa: https://google.starttest.com/

Teraz w ramach programu Google Partners można wyszukać tylko partnerów google- gdzie jako osoba indywidualna nie spełnia się tych wymogów- trochę szkoda. Czy jest możliwość wyświetlania się jako specjalista adwords- tak jak było to możliwe wcześniej? Czy można wogóle teraz pobrać jakoś certyfikaty? Nie widze takiej opcji na koncie google partners.

Dot.: Status kwalifikowanego specjalisty

Magister ✭
Ale przecież tu widać osoby jak "kwalifikowanych specjalistów" jeśli masz zdane co najmniej 2 egzaminy. http://www.google.pl/adwords/agencymap
Jestem uzależniony od AdWords i Analytics

Student ✭ ✭ ✭
Kamili chodzi chyba raczej o prezentacje specjalistów jako osoby fizyczne a nie jako prezentacje przedsiębiorstwa.
Szukałem, ale nie znalazłem takiej możliwości.

Magister ✭
Faktycznie, nie widać takiej karty Emotikon: Smutny sorrki za zmyłkę...
Jestem uzależniony od AdWords i Analytics

Student ✭ ✭ ✭

Tak- rzeczywiście chodziło mi o osoby fizyczne, nie jako agencja. Szkoda, że teraz nie ma już mozliwości prezentowania sowjej strony z egzaminami, jak to było wcześniej.

Dziękuję za zainteresowanie i pomoc.

Student ✭ ✭ ✭

Jeszcze wracając do tematu czy jest możliwośc pobrania zdanch certyfikatów, tak jak to było wcześniej do pdf?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Student ✭
Nie ma - tez szukalem bardzo mocno.
Z "telefonu do przyjaciela" dostalem info z wycofali siez certyfikatow

Magister ✭ ✭ ✭
Witam,

myślę, że jeśli zauważacie takie zmiany i uważacie, że są one niezbyt korzystne i warto poruszyć ten temat, to możecie przekazać feedback bezpośrednio do zespołu Google Partners (googledlaagencji@google.com). Być może podzielą się jakimś uzasadnieniem danej decyzji lub poinformują o innych możliwościach, które być może są gdzieś ukryte.

Ja niestety nie mam tu zbyt wiele możliwości, więc ciężko mi się jakoś ustosunkować do tej zmiany. Gdybym jednak zdobyła jakąś informację w tej kwestii, to napiszę.

Pozdrawiam,
KarolinaP