Obecnie 196 forumowiczów jest online
Obecnie 196 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Pytanie o ustawienia w profilu Google Partners

Student ✭
Czy jesli w profilu nie mam dodanej firmy to moge podejść do egzaminu z podstaw adwords za darmo? Nie pracuję w agencji, ale mam własną DG (e-commerce, ale mam pkd dla agencji reklamowych w CEIDG). Czy w tym przypadku moge dodac swoja firmę, aby nie płacić za egzaminy z adwords?
Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Piotr T
września 2015

Dot.: Pytanie o ustawienia w profilu Google Partners

Wschodząca Gwiazda
Możesz Piotrze dodać swoją DG jako profil firmy w programie Partnerzy (pamiętaj o MCK i Google Plus). Taka jest kolejność : tworzysz profil -> zdajesz egzaminy -> spełniasz warunki (egzaminy,jakość, budżet) -> dostajesz status Partnera ;-).

Adaśko

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Egzaminy są bez opłata dla wszystkich, więc śmiało przystępuj i powodzenia.

Poprawka : musisz utworzyć profil firmy lub poprosić kogoś o podpięcie do istniejącego profilu.

https://support.google.com/partners/answer/3154326?hl=pl&ref_topic=3203989

Adaśko

Student ✭
Więc musze dodac firmę, żeby móc przystąpić do egzaminu za darmo... ponawiam pytanie w takim razie "Nie pracuję w agencji, ale mam własną DG (e-commerce, ale mam pkd dla agencji reklamowych w CEIDG). Czy w tym przypadku moge dodac swoja firmę, aby nie płacić za egzaminy z adwords?" Czy musi być to firma, ktora jest już partnerem google?

Profesjonalista ✭
Status partnera otrzymasz jak spełnisz wymagania w tym dotyczące zdanych egzaminów więc dodaj normalnie swoją firmę, przypisz swoje prywatne konto do tej firmy i zdawaj egzaminy. Później popracujesz nad budżetem kampanii i ich jakością i będziesz mógł (Twoja firma) otrzymać status partnera.
Powodzenia
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Piotr T
września 2015

Wschodząca Gwiazda
Możesz Piotrze dodać swoją DG jako profil firmy w programie Partnerzy (pamiętaj o MCK i Google Plus). Taka jest kolejność : tworzysz profil -> zdajesz egzaminy -> spełniasz warunki (egzaminy,jakość, budżet) -> dostajesz status Partnera ;-).

Adaśko

Student ✭
Połączyłem już swój profil indywidualny z swoją firmą. Stworzyłem profil firmy na g+. Jednak ani strony g+ i profilu firmy w google partners nie uzupełniałem szczegółowo. Czy to może być jakiś problem? Profil indywidualny miałem już powiązany z MCK(jako admin). Czy teraz mogę bezpłatnie przystępować do egzaminów tyle razy ile chce? Aha i czy w tym momencie mogę za darmo uczestniczyć w szkoleniach z akademii google partners?