Obecnie 307 forumowiczów jest online
Obecnie 307 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Przeniesienie certyfikatów do Academy for Ads

[ Edytowane ]
Student ✭

Cześć,

Pewnie zauważyliście, że macie przeniesione certyfikaty do nowej usługi Academy for Ads.

Niestety w nowym panelu wszystkie daty certyfikatów zostały u nas uśrednione do jednej daty! Zdawałam jeden certyfikat w październiku a mam ważny do 16 czerwca. Koleżanka zdawała pod koniec grudnia i ma wszystkie ważne do 21 lipca Emotikon: Smutny

Zmieniła się ważność certyfikatów czy to jakiś błąd?

Edit: przyszło mi jeszcze na myśl, że może wszystkie są zrównane do egzaminu z Podstaw więc ich data się wydłuży jak zdamy Podstawowy?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Agnieszka B
‎12-02-2018 08:38

Najlepszy Współtwórca

@Dawid K @Agnieszka B otrzymałem odpowiedź z supportu. Wiedzą JUŻ o problemie i próbują go rozwiązać.

Aby rozwiązać Swój problem należy w tym momencie skontaktować się z supportem Google i zgłosić problem. Otrzymacie prośbę o podesłanie zrzutów z datami zdanych egzaminów z Academy for Ads oraz mail powiązany Google Partners z Academy for Ads. Będą starali się ręcznie poprawiać daty ważności.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Najlepszy Współtwórca

Cześć Agnieszka,

Specjalnie zdawałem parę egzaminów jeszcze w grudniu. Nie zwróciłem na to uwagi, ale faktycznie daty ważności równają się do Egzaminu z podstaw - możesz mieć rację  Emotikon: Szczęśliwy

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Cześć,

Niestety wszystkie egzaminy zostały datami zrównane do egzaminu z podstaw. Zdawałem kilka egzaminów w listopadzie i grudniu zeszłego roku, a z podstaw miałem ważny do końca stycznia.

W styczniu zdałem podstawy już w panelu Academy for Ads, lecz niestety pozostałe egzaminy nie przedłużyły się - najzwyczajniej przepadły i trzeba zdać je ponownie. Jak dla mnie kompletnie bez sensu - powinni zadbać o to, by się przedłużyły, tak jak to było w Google Partners.

Najlepszy Współtwórca

Dzięki Dawid za te informacje. Zastanawiałem się co się stanie po zdaniu podstawowego - a dokładnie co się stanie z innymi egzaminami.

Zastanawiam się gdzie by można było zadzwonić w tej sprawie chociaż podpytać jak to ma teraz działać. Jeśli za każdym razem wszystkie egzaminy równane są do podstawowego, to oznacza, że nagle musimy zdać X egzaminów.

Może to tylko zabieg na początek, by zdać nowsze/uaktualnione egzaminy - ale to tylko gdybanie.

Dawid zadzwoń do supportu AdWords i podpytaj o egzaminy jak to teraz dokładnie wygląda z perspektywy egzaminu podstawowego. Podziel się oczywiście tymi informacjami.

Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca

Rozmawiałem właśnie z supportem i zgłosiłem problem. Mają ustalić, czy to faktycznie problem techniczny, czy jakiś zamysł celowy.

Dominik Myślak

Magister ✭ ✭ ✭

@Dominik Myślak super, że zadzwoniłeś. 

Generalnie, to by było bez sensu takie zdawanie. Wyjściem by było, żeby przed każdym egzaminem zdawać podstawy, żeby miał on jak najdłuższy okres czasu. Ale to i tak bezsensu by było.

Kanał YT- Google Tag Manager: https://goo.gl/S2RM7X
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Agnieszka B
‎12-02-2018 08:38

Najlepszy Współtwórca

@Dawid K @Agnieszka B otrzymałem odpowiedź z supportu. Wiedzą JUŻ o problemie i próbują go rozwiązać.

Aby rozwiązać Swój problem należy w tym momencie skontaktować się z supportem Google i zgłosić problem. Otrzymacie prośbę o podesłanie zrzutów z datami zdanych egzaminów z Academy for Ads oraz mail powiązany Google Partners z Academy for Ads. Będą starali się ręcznie poprawiać daty ważności.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Super, dzięki za informację. Podpowiesz, na jaki numer do nich dzwoniłeś? 

Najlepszy Współtwórca

support AdWords: 800 702 380

Dominik Myślak

Student ✭

Dzięki wielkie za pomoc!

Rozpatrują naszą prośbę. Daj znać jak poprawią daty na stronie

[ Edytowane ]
Student ✭

Cześć,

Potwierdzam! Dziś zadzwonili, że już jest poprawione na stronie Academyy for Ads.

Jednak każda osoba z naszej firmy musiała zadzwonić i oddzielnie prosić o poprawienie.

Dzięki Dominik za pomoc Emotikon: Szczęśliwy