Obecnie 334 forumowiczów jest online
Obecnie 334 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Program Certyfikacji Google AdWords zostanie zastąpiony...

Magister ✭

Dzisiaj meila o takim tytule dostałem, fragment treści zawartej w meilu:

"30. września 2013 Program Certyfikacji Google AdWords zostanie zastąpiony nowym, bogatszym programem - Google Partners. W ramach Google Partners otrzymacie jeszcze więcej narzędzi i funkcjonalności, które pozwolą rozwinąć i potwierdzić Waszą znajomość produktów reklamowych Google oraz pomogą w rozwoju Waszego biznesu.......

- Zdawanie egzaminów kwalifikacyjnych na Google Partners jest bezpłatne......"

ta część zaciekawiłą mnie najbardziej: "Zdawanie egzaminów kwalifikacyjnych na Google Partners jest bezpłatne." (nie wklejam całego meila)  ?   czy można dowiedzieć się tu na forum więcej ? Jak do bezpłatnego zdawania mają się osoby indywidualne" ?

Jestem uzależniony od AdWords i Analytics

Dot.: Program Certyfikacji Google AdWords zostanie zastąpiony...

Magister ✭ ✭ ✭

Witaj,

pozwól, że zacytuję artykuł z Centrum Pomocy Partners:

Jeśli Twoje konto jest połączone z profilem Twojej firmy w programie Google Partners, możesz podchodzić do egzaminów za darmo, do momentu, gdy je zdasz. W przeciwnym razie opłata za każdy egzamin wynosi 50 USD. Opłatę należy uiścić przy każdym podejściu do egzaminu. Opłaty egzaminacyjne nie podlegają zwrotowi.

Pozdrawiam,

KaorlinaP

Dot.: Program Certyfikacji Google AdWords zostanie zastąpiony...

Magister ✭
dobrze, więc proszę i info gdzie mam przystąpić do egzaminu i dokonać opłaty za niego jako osoba (jeszcze) indywidualna ?
Jestem uzależniony od AdWords i Analytics