Obecnie 366 forumowiczów jest online
Obecnie 366 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Program Centrum Certyfikacjii Google

Student ✭ ✭ ✭

Witam, Mam nadzieję, że nie powielam pytania- ale nie znalazłam nic. Mam konto w centrum certyfikacjii google indywidualne i profil połączony z firmą. Chciałam usunąć to połączenie z firmą- ale nie ma nigdzie takiej opcji. "Aby zlikwidować powiązanie z tym kontem firmowym, należy najpierw usunąć swoje uprawnienia administratora na stronie Administratorzy firmy. Następnie można utworzyć własne konto firmowe lub utworzyć powiązanie z inną firmą. "- w zakładce dostęp do konta- użytkownicy mam podany tylko swój e-mail. Kiedyś wiem, że była taka opcja. Może ktoś wie jak to zrobić?

Będę wdzięczna za pomoc.

Dot.: Program Centrum Certyfikacjii Google

[ Edytowane ]
Magister ✭

Witam,
Podałaś adres do starego programu certyfikacji. Zalogowałem się i faktycznie wygląda to tak jakby brakowało pewnych opcji związanych z odłączaniem użytkowników (jak to wczesniej wyglądało, nie pamiętam). 

Zrzut ekranu 2013-10-14 o 21.44.12.png

Wydaje mi się, że niezbędny jest upgrade do nowego programu certyfikacji i tam już problemu z usunięciem konta nie będzie.W zakłądce Moja firma -> Osoby można swobonie zarządzać użytkownikami (w tym usuwać ich). Jedyny warunek to trzeba zaznaczyć wybranego użytkownika i pojawiają się dodatkowe opcje. W moim przypadku użytkownicy ze starego programu pokrywają się z tymi w nowym programie. 

Zrzut ekranu 2013-10-14 o 21.45.23.png

Student ✭ ✭ ✭

Tylko jak logouję sie na nowe konto- https://www.google.pl/partners tam wogóle nie widać moci certyfikatów. Jak to zintegrować ze starym kontem?

Magister ✭
Używasz tego samego konta do logowania w starym i nowym systemie ? Czy w starym systemie firma i użytkownik przypisani byli do jednego adresu ? Czy na tym koncie też są zdane egzaminy ? Przyda się też informacja, kiedy powstał nowy profil.

Student ✭ ✭

Chyba powinnaś być powiązana w kontem firmowym w Google Partners, żeby wszystkie dane ze starego przeszły. Później możesz współpracę zakończyć.

konto.JPG

Student ✭ ✭ ✭

Dziękuję za pomoc. Widzę, że mam widoczne już dane. Jednak powiązania z firmą nie widzę- więc w sumie dobrze, bo chciałam połączyć się z inną firmą. Tylko jak w polu Powiązanie z firmą- chce wyszukać firmy po adresie url lub ID MCK to jej nie znajduję. Firma nie jest jeszcze partnerem Google. W starym koncie pamietam, że wysyłało się zaproszenie na e-maila- a teraz nie wiem jak połączyć się z firmą. Czy ktoś może wie?

Student ✭ ✭

Być może ta firma po prostu się nie zarejestrowała w programie Google Partners. Muszą stworzyć konto firmowe. Miałam ten sam problem - dopóki nie stworzyliśmy konta firmowego, nie byłam w stanie firmy wyszukać.

Student ✭ ✭ ✭

Dziękuję za inormacje- rzeczywiście frima nie miała profilu.