Obecnie 314 forumowiczów jest online
Obecnie 314 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z egzaminem

Magister ✭

Podchodził ktoś w Was w ostatnich 7 dniach do egzaminu z reklamy mobilnej. Za każdym razem 77% i nie zaliczony. W mojej ocenie mogłem nie być pewien w góra 5 pytaniach ! 

poz

ML

Jestem uzależniony od AdWords i Analytics

Problem z egzaminem

Profesjonalista ✭ ✭

Michał, te pytania czasem są bardzo podchwytliwe, mogę dać Ci podpowiedz. "Zapamiętaj" pytania i odpowiedzi, przeanalizuj je z supportem i gwarantuje Ci że znajdziesz rzeczy które się nie zgadzają.

Po za tym czasem tłumaczenia są nie dokładne co też może zmieniać sens pytania.

Ja sam miałem najgorszy problem z Displayem, gdzie w końcu zdałem go w wersji anglojęzycznej. Jeśli znasz w miarę język angielski to polecam Ci odpalić go po angielsku.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Problem z egzaminem

Magister ✭

Którym kanałem kontaktowałeś się z supportem ? 

Jestem uzależniony od AdWords i Analytics

Problem z egzaminem

Profesjonalista ✭ ✭

Michał, mówię tu o supporcie w sensie credo jako encyklopedii wiedzy Emotikon: Język, nie jako pomocy technicznej.

Pisze o tym że w supporcie znajdziesz wszystkie odpowiedzi na pytania w teście - jakbyś zadzwonił na support i zadał ciężkie pytanie z egzaminu to podejrzewam że mogliby mieć problem z odpowiedzią.

W tym kursie są odpowiedzi prawdopodobnie na wszystkie pytania - https://support.google.com/partners/answer/6208386?hl=pl

Nie możemy Ci tutaj na forum odpowiedzieć na pytania na które nie znajdziesz odpowiedzi bo jest to sprzeczne z regulaminem forum i AdWords.

Egzamin z mobilki wcale nie jest taki łatwy jakby mogło się wydawać, ale jak się przerobi materiał i powtórzy repetytorium to myślę że bez problemu.

Jak coś to też polecam zarejestrować się na Hangouts z reklamy mobilnej: https://events.withgoogle.com/akademia-google-partners/adwords-reklama-mobilna/

Jeżeli przeczytasz ten kurs, zrobisz repetytorium i weźmiesz udział w Hangouts to nie wierzę że nie zdasz egzaminu na minimum 80% 

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz