Obecnie 261 forumowiczów jest online
Obecnie 261 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z Certyfikatem Google AdWords

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Dzień dobry,

18 lipca 2013 zdałam zaawansowany egzamin z sieci wyszukiwania i uzyskałam certyfikat. 

W pażdzierniku zarejestrowałm się w programie Google Partners (na innym adresie email, konto połączone z profilem firmowym). W Centrum egzaminacyjnym zmieniałm adres email na email z Google Partners jednak mój certyfikat nie został połączony z profilem, cały czas widnieje informacja, że muszę podejść do egzaminów.

W jaki sposób na moim koncie Google Partners mogę zaznaczyć, że posiadam Certyfikat? 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Beata W
września 2015

Dot.: Problem z Certyfikatem Google AdWords

Najlepszy Współtwórca
Sugeruję skontaktować się z supportem google. Najlepiej google dla agencji - nie mogę znaleźć teraz maila do nich.

To fakt, że musisz mieć tego samego maila logowania do google dla agencji jak i do MCK, gdzie masz zdany egzamin.

Ta zmiana maila możliwe, że musi być zweryfikowana ręcznie stąd brak przydzielenia Certyfikacji. Miałem podobny problem we wczesnej fazie zmian google dla agencji - kontakt z supportem pomógł.
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
września 2015

Magister ✭ ✭ ✭
Witam,

certyfikaty powinny być przeniesione manualnie, więc ja także radzę skontaktować się z Zespołem Pomocy (zakładka "Kontakt z Google" lub z Zespołem Google Partners: googledlaagencji@google.com

Pozdrawiam,
KarolinaP

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Rozwiązanie
września 2015

Najlepszy Współtwórca
Sugeruję skontaktować się z supportem google. Najlepiej google dla agencji - nie mogę znaleźć teraz maila do nich.

To fakt, że musisz mieć tego samego maila logowania do google dla agencji jak i do MCK, gdzie masz zdany egzamin.

Ta zmiana maila możliwe, że musi być zweryfikowana ręcznie stąd brak przydzielenia Certyfikacji. Miałem podobny problem we wczesnej fazie zmian google dla agencji - kontakt z supportem pomógł.
Dominik Myślak
Rozwiązanie
września 2015

Magister ✭ ✭ ✭
Witam,

certyfikaty powinny być przeniesione manualnie, więc ja także radzę skontaktować się z Zespołem Pomocy (zakładka "Kontakt z Google" lub z Zespołem Google Partners: googledlaagencji@google.com

Pozdrawiam,
KarolinaP

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Dziękuje za odpowiedź, niestety wysłałam 2 wiadomości poprzez zakładkę 'pomoc' w Google Partners ale do tej pory nie dostałam żadnej odpowiedzi. Wcześniej gdy kontaktowałam się w Google dla Agencji odpowiedź dostawałam w przeciągu 24 godzin. Więc nie wiem, czy to są jakieś przejściowe problemy.
Napisałam również maila na adres googledlaagencji@google.com, niestety dostałam odpowiedź, że mam się kontaktować za pomocą formularza kontaktowego Google Partners.
W tym momencie nie wiem, czy mam czekać na odpowiedź z Google Partners, czy próbowac kontaktować się w inny sposób.

Najlepszy Współtwórca
Sugerowałbym poczekać do poniedziałku. Później ponowienie maila bądź telefon do supportu.
Dominik Myślak