Obecnie 233 forumowiczów jest online
Obecnie 233 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Pomoc w kwestiach technicznych

Nowicjusz ✭ ✭

Witam,

Chciałabym otrzymać certyfikat Google AdWords Certified Individual.

Niestety, mam problem ze stworzeniem konta MCK.

Mąż jest front developerem. Chciałabym się "podpiąć" pod Jego firmę. Niestety ilekroć staramy się stworzyć konto MCK, wyskakuje błąd. Żaden e-mail (aktualny, bądź nowy) nie jest prawidłowy (przypuszczamy już,że może być to związane z faktem, iż nie mamy firmowego profilu wymaganego do założenia MCK. Jak Go założyć? Emotikon: Bardzo szczęśliwy). Przedstawię sytuację, najprościej jak potrafię:

1. Na koncie adwords męża było prowadzonych kilka kampanii (dla swojej firmy)

2. Nie mamy google+

3. Generalnie zajmuję się tym sama i nie za bardzo rozumiem następujących wskazówek: https://support.google.com/partners/answer/3198388?hl=pl&ref_topic=3125860

4. Dodam,iż certyfikat robię dla siebie (satysfakcja), konto mck nie będzie mi potrzebne w praktyce...

Z góry dziękuję za Wasze porady

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Anna R
września 2015

Dot.: Pomoc w kwestiach technicznych

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Aniu ale z zrzutu wynika, że próbujesz utworzyć nowe konto na e-mailu, do którego jest już przypisane konto w Google. Musisz w takim przypadku zaznaczyć "Tak, chcę korzystać ze swojego obecnego konta w Google".

Adaśko

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Konto MCK i konto Partners to dwie różne sprawy.  Konto MCK tworzysz tutaj na e-mailu na którym nie było utworzone konto Adwords !!! Później tworzysz konto Partners wg wskazówek z Twojego linka, na e-mailu na któym utworzyłaś MCK.

Porada : zapozanj się z MCK bo na egaminie będą pytania dotyczącego właśnie tego konta Emotikon: Szczęśliwy

Adaśko

Nowicjusz ✭ ✭

Dziękuję za info. Rozumiem, że to zupełnie różne kwestie...

W tym momencie największym moim problemem jest utworzenie konta - wciąż wyskakuje błąd.

Spróbowałam wpisać już z 10 różnych maili (nie związanych z adwords) i wciąż to samo Emotikon: Smutny

Bez tytułu.jpg

Wschodząca Gwiazda
Aniu może podać zrzut np. poprzez tą stronę http://zapodaj.net/ i podanie linka. Niestety niektórzy mają problem z zobaczeniem obrazków z forum

Adaśko

Nowicjusz ✭ ✭

bardzo proszę Emotikon: Szczęśliwy

klik

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Anna R
września 2015

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Aniu ale z zrzutu wynika, że próbujesz utworzyć nowe konto na e-mailu, do którego jest już przypisane konto w Google. Musisz w takim przypadku zaznaczyć "Tak, chcę korzystać ze swojego obecnego konta w Google".

Adaśko

Najlepszy Współtwórca

Bądź utwórz w Waszym aliasie jakiegoś maila - nie musi to być gmail, i przejdź procedurę wybierając Nie korzystam z tych usług.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭

Dziękuję za pomoc Emotikon: Szczęśliwy

Wczoraj przed północą podeszłam do egzaminu. Ot tak, z ciekawości...

Chciałam zobaczyć konstrukcje pytań, zakres, itd.

Udało się na 61%. Jeszcze trochę praktyki (+ teoria) i dam radę Emotikon: Szczęśliwy

Póki co próbuję dodać firmę...

Wybieram się na szkolenie z podstaw organizowane przez Akademię Adwords (o ile przejdę weryfikację) Emotikon: Szczęśliwy

Z pewnością będę na tym forum częstym gościem.

Dziękuję raz jeszcze i życzę miłego dnia!

Anja

Nowicjusz ✭ ✭

Kolejna prośba dotycząca szkoleń organizowanych przez Akademię Adwords:

Zarejestrowałam się na jutrzejsze szkolenie z podstaw ok. 3 dni temu. Niestety nie mam pewności, czy potwierdziłam uczestnictwo poprzez link podany w e-mailu (potwierdzić należało najpóźniej dzień przed rozpoczęciem kursu). Bardzo zależy mi na udziale...
Jutro o godzinie 6:30 wyjeżdżam z Olsztyna. Mam więc nadzieję,że nie będzie problemu, abym została przyjęta. Czy ktoś jest w stanie pomóc/doradzić?

Z góry dziękuję!