Obecnie 188 forumowiczów jest online
Obecnie 188 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Obejrzenie filmów z Akademii Google Partners

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witam, nie miałem możliwości uczestniczyć we wszystkich szkoleniach Akademii Google Partners dot. AdWords. Zdałem egzamin z podstaw (w tym kursie uczestniczyłem). Zależy mi jednak na szkoleniach zaawansowanych. Jest możliwość obejrzenia filmów ze szkoleń online, które już się odbyły. Chciałbym zdać szybciej egzaminy niż pojawią się kolejne szkolenia na 2016 rok w Akademii. Jest możliwość zobaczenia tych filmów?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Łukasz Lubiński
listopada 2015

Dot.: Obejrzenie filmów z Akademii Google Partners

Najlepszy Współtwórca
W Akademii Google Partners staramy sie dostarczac najbardziej aktualny content. Google AdWords stale sie rozwija dlatego filmy sa udostepniane tylko na okreslony czas. Bardzo czesto na okres 2 tygodnii.
Kolejna edycja Hangoutow z tematyka zaawansowana pojawi sie w styczniu 2016. Wlasnie koncze tworzyc do nich prezentacje.
Obecnie trwa szkolenie certyfikacyjne online z Google Analytics.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Łukasz Lubiński
listopada 2015

Najlepszy Współtwórca
W Akademii Google Partners staramy sie dostarczac najbardziej aktualny content. Google AdWords stale sie rozwija dlatego filmy sa udostepniane tylko na okreslony czas. Bardzo czesto na okres 2 tygodnii.
Kolejna edycja Hangoutow z tematyka zaawansowana pojawi sie w styczniu 2016. Wlasnie koncze tworzyc do nich prezentacje.
Obecnie trwa szkolenie certyfikacyjne online z Google Analytics.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
No trudno. W kursie Analyticsa aktualnie uczestniczę... Btw. do zobaczenia Maćku na szkoleniu 3-4 grudnia Emotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca
Emotikon: Szczęśliwy