Obecnie 221 forumowiczów jest online
Obecnie 221 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowy wygląd Google Partners

Student ✭ ✭ ✭

Nie wiem czy zauważyliście, ale dziś pojawił się całkowicie nowy wygląd wyszukiwarki i wizytówek w Google Parterns. Myślę, że całkiem ładny. Pytanie, jak się pozycjonować w tej wyszukiwarce aby firma była wyżej? Emotikon: Szczęśliwy

https://www.google.pl/partners/#a_home;bdgt=500,2500;lang=pl;locn=Polska 

Paweł Rabinek
Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Nowy wygląd Google Partners

Wschodząca Gwiazda
Ta nowa wyszukiwarka chyba jest już od jakiegoś czasu - tzn. na pewno nie pojawiła się dziś Emotikon: Szczęśliwy
I mi osobiście się średnio podoba - ale to rzecz gustu - jak mawiają.
Natomiast mam pytanie jak zmienić opis firmy w wyszukiwarce partnerów. Jeżeli ma to coś wspólnego z podczepionym w profilu Google Partners kontem Google Plus to jakiś czas temu aktualizowaliśmy tam opis, ale na stronie wyszukiwania partnerów nic się nie zmieniło więc nie mam pomysłu, jak to zrobić, ale może powinienem poczekać dłużej, albo robi się to inaczej?
Tomasz Ciepłucha

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Już jest od tygodnia. Material design.
Klucz do wyszukiwarki jest. Miec klientow, pracowac na nich i posiadac certyfikaty Emotikon: Mrugający

Student ✭ ✭ ✭
Eee, w środę na pewno było jeszcze po staremu, przynajmniej na moim internecie Emotikon: Szczęśliwy
Paweł Rabinek

Najlepszy Współtwórca
Tak szczerze to ta "nowa" wersja juz na innych rynkach dziala od wrzesnia 2014 Emotikon: Mrugający

Student ✭ ✭ ✭
Google+ chyba nie ma tu nic wspólnego. W tej chwili ja też nigdzie nie widzę w panelu Partners możliwości zmiany opisu firmy, więc wygląda na to, że to jakiś błąd.
Paweł Rabinek

Wschodząca Gwiazda
Paweł - dzięki za info. Spróbuję to gdzieś zgłosić w takim razie i może się więcej dowiem.
Tomasz Ciepłucha

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Opis można zmienić klikając "Języki" na https://www.google.com/partners/#p_company

Przy aktualizacji zdjęcia trzeba podmienić fotkę profilową połączonej strony G+

Wschodząca Gwiazda
Dzięki Krzysztof. Takie to intuicyjne, że nigdy tam nie doszedłem Emotikon: Szczęśliwy
Tomasz Ciepłucha